Türk filmleri sizce de dizilerimize benzemiyor mu?

Bilmiyorum ya dizilerle arada fark yok gibi, verdiğim paraya acıyorum. Zaten ya romantizm ya da küfürlü komedi başka bir şey yok. Ha bir de kasıntı entel filmler Nuri Bilge Ceylan falan, adam filmin yarısında kamerayla doğayı çekmiş onu ben de yaparım.

• Çok doğru bir tespit
    47% (30)54% (19)49% (49)Oy Ver
  • Yorum yok
    53% (34)46% (16)51% (50)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• Filmin yarısında kamerayla doğayı çektiği için mi Altın Palmiye ödülüne layık görüldü? Kış Uykusu filmi İMDB film listesinde 8,3 puanda. Diğer aldığı ödülleri saymıyorum buraya sığmaz zaten. Gerçekten eleştiri yapmaktan acizsiniz. Filmleri dizilere benzetmen bir yana dursun, ardından alakasız bir şekilde Nuri Bilge Ceylan gibi bir yönetmene doğayı çekiyor onu bende yaparım demen ayrı bir saçmalık. Filmin yarısında doğayı çektiğini düşünmen zaten bu işten hiç bir halt anlamadığını gösteriyor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şuanda çekilen çoğu film konusunda size katılıyorum. Geçmişte ise o dönemin koşulları göz önüne alındığında eski Türk filmleri kaliteli yapımlardı ben hala izlerim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hep pembe bulutlar üstünde aşk meşk cıvık cıvık diziler.. Bazısı da kimin eli kimin cebinde. Tıpkı senin baban benim lafı ile adamın karısının, amcasıla yaşak ilişki yaşaması aynı..

0|0
    0|0
  • Yapılan işi küçümsemek yerine biraz saygı duyun. O kadar biliyorsanız kendiniz çekersiniz. Sevmeyebilirsin ama saygı göstermen lazım 😉

0|0
    0|0
    • Güzel film izlemeyi istemek suç mu

• Hayır tabi ki anlatmak istediğimi anlamadınız sanırım. Sadece yapılan işe saygı duyun diyorum.

• yeşilçam filmleri hariç türk dizi-filmleriyle işim olmaz.

0|0
    0|0
  • aynen

0|0
    0|0
  • Bende değil şimdiki dizilerin hiç biri güzel değil

0|0
    0|0
  • Şu an ki dizilerin cani cehennmee

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Çok doğru bir tespit her zaman söylerim bir dizinin bir bölümünü çeker gibi sinema filmi çekiyorlar kaliteli yapımlar yok artık eskisi gibi.

1|0
    0|0
  • çekilen filmlerin çoğunda ünlüler oynadığı için tutuyo başka bir numaraları yok oyuncular başarılı senaryo sıfır bence

1|0
    0|0
  • Film izlemekten de dizi izlemekten de hiçbir zevk almıyorum. Yabancı dizi izlemiyorum artık, arada yabancı film.

Türk filmlerinin yine bir yerde gideri var ama diziler? -Berbat- . 10 tane kanalda 10 tane dizi varsa hepsi birbirinin aynısı, ana temayı anlamak için 10 diziden 1 tanesini izlemek yetiyor. Ne yazık ki :(

0|0
    0|0
  • Belki, biraz.

0|0
    0|0
  • Kasıntı entellik neye göre? Ayrıca onu ben de yaparım diyebilecek kadar gözle görülür bir emeği küçümseyebiliyorsan ortaya bir şey koyman gerekir. Daha iyisini yap izleyelim :)

0|1
    0|0
  • Türk sinemasından ve dizilerinden nefret ediyorum. İzleyen insanları da anlamıyorum. Her akşam 2 saat boyunca televizyon karşısında oturup iq seviyesini düşürmeye neden bu kadar meraklı olur bir insan?

0|0
    0|0
  • Çoğu kötü

0|0
    0|0
Yükleniyor...