Recep ivedik 5 inde geleceğini Şahan Gökbakar açıkladı sizce eğlenceli olur mu?

Şahan Gökbakar, Recep ivedik 5. bölümüyle türk izleyicilerinin karşında olacağını resmen kendi ağzından açıkladı

5. film yolda sizce yeni film eskisi kadar tutar mı yoksa artık bıktırdı mı Recep ivedik hikayesi 5 çıksa

izler misiniz :)
Recep ivedik 5 inde geleceğini Şahan Gökbakar açıkladı sizce eğlenceli olur mu ?
Komedi tarzı filmlerin ülkemizde aşırı tuttuğunu biliyoruz tadında bırakılması taraftarıyım 5. filme gerek yok ama çıksa izlemem de demem izlerim elbet gülerimde :)

#pilavüstü

1|0
17|10

En İyi Kız Görüşü

• Bu konunu "kültür ve sanat" başlığında olması bütün Recep İvedik filmlerinden daha komik. :D

0|1
    0|0
    • sinema soruları sormuştum daha önce hep bu konuya taşındı o yüzden bende direk bunda sordum sıkıntı olmasın diye

• Hep aynı şeyleri izlemekten bıktım bu arada kafam dolu cidden jeton düşmedi kusura bakmadın dimi :)

• Hahah sorun değil. :D

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim milletimiz cezalandırmayı öğrenmeli bence... Bu yapacağı filme gitmesin kimse, bakalım 6. yı çekiyor mu... Dördüncü filmi internete düştüğünde izlemiştim hiç gülmedim... Kadrosunu kalitesiz oyunculardan oluşturup , çok para kazanma derdinde ve bunu 4 filmiyle başardı...

0|1
    0|0
    • Birazda öyle gibi 4 yarım yamalaktı zaten kesik falandı sinemasına gitmiştim sonu yüzden sinirlenmiştim bitmemişti film kesildiği için

Kızlar Ne Diyor 16

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor...