Siz de şarkı yazar mısınız?

şarkıcı olmak istediğim için şuanda aklıma birşeyler geliyor ve şarkı yazıyorum sizde yazarmısınız? yoksa ağzınızdan çıktığı gibi kalır mı?

0|0
6|30

En İyi Erkek Görüşü

• şarkılar nasıl yazılıyor hiç bir fikrim yok ama bence sözlere göre melodi değil, melodiye göre söz yazılmalı bu bana daha mantıklı geliyor, çünkü şarkıda esas olan müziktir... aslında beste yapmak, senaryo yazmak gibi şeylere ilgim var, imkanlarım olsa mutlaka yapardım... thrash metal ve gotik metal tarzında şarkılar bestelemek isterim ama sadece aşk şarkıları değil, psikolojik, depresif, enerjik, hayattaki bazı şeylere mesaj, protesto niteliğinde olsun, tam olarak ilahi değil ama ölümü ve öbür dünyayı anlatan derin anlamlı şarkılar yazmak isterim ama bunu yapacak olsam da uluslararası platformda yapmak isterim...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• yazarım .:.

0|1
    0|0
  • Herkes yoğun duygular hissedebilir ama herkes bu duyguları yansıtamaz. Şiir yazmak edebiyatının gücüyle alakalı, şarkı sözü yazmak müzikle ilgili bilginle alakalı. İnici-çıkıcı gam bilmeyen, mezur sayamayan vs. gibi konular hakkında bilgisi olmayan insanlar şarkı sözü yazıyorum dememeli.

0|0
    0|0
  • 6 tane bestem var sözü ve müziği bana ait. Şiirlerimin sayısını bilmem bile. Her an her saniye dramatik şiirler yazabiliyorum... Herkes boş kağıtlara imza vs atarken ben şiir yazarım...

0|0
    0|0
  • Ben yazdım say. link

1|0
    1|0
  • Gerek yok bunlara, şarkıcı olanları görüyoz piyasadaki hallerini...

Bazen aklımdan gelenleri mırıldandığım oluyo tabi

0|0
    1|0
  • ben yaparım beste söylerim kümeste

0|0
    1|1
  • üniversitedeyken yazıyordum vakit bol tabi besteleyip çalıp söylüyordum

0|0
    0|0
  • sabahları erken kalk işe geç kalma emi

seni seviyorum bekletme beni

seda sayan için şimdi yazdım.

0|0
    0|0
  • yazmam mı kemancıyım kemancı ask yarası cok acı nolur abla sen bu gence calalım hanım abla calalım parayoda alalım naşşş yapalım yani kaçalım :) ritim 9/8

0|0
    0|0
  • Çok güzel kafiye uydururum ama ağızdan çıktığı gibi kalır.

zamanında yazıyordum ve söylüyordum kayıt yapıyordum ama bıraktım şuan sadece DJ , electronic music le uğraşıyorum

0|0
    0|0
  • ben beste yapıyorum ama şarkı sözü his yaşanmışlık meselesi eğer aklına geliyosa kaçmadan yaz bir kağıda önem ver sakla bir gün olur bir yerde ihtiyacın olur

0|0
    0|0
  • ben bir ara yazıyordum ağzından çıkan sözleri muzikal bir şeekle dönüştürürsen güzel şeyler ortaya çıkar

0|0
    0|0
  • Şu Çıkıp Basit Basit Aşkımdın Ayrıldık Bitti Sevmiyorum Seni Arama Beni Sözleri İle Dolu Olan Bir Şarkın Varsa Defol Git Başımızdan Zaten Öle Bir Sürü İnsan Var

0|0
    0|1
  • ergenken platonik aşkıma arabesk-rap yazmıştım :DD

0|1
    0|0
  • şarkı yazacak birini bulursam olur

0|0
    0|0
  • Şiir yazıyorum

0|0
    0|0
  • Evet şiir yazabiliyorum şarkı yazmakta zor olmuyor namelide oluyor ama ses yok :)

0|0
    0|1
  • Böyle şarkı yazılmaz. Tekniğin yok.

0|0
    0|0
  • Hayır şiir yazarım ben :) Yakında da kitabım çıkıyor inşallah :)

0|0
    0|0
  • neden yazmayım güzel olur bence

0|0
    0|0
  • sözler yazarızda şarkı olması için melodi falan lazım heralde :)

0|0
    0|0
  • yazarım çok yazdım hepsi yedeklrimde duruyor

0|0
    0|0
  • yazarım aşk bir sabunsa köpürt beni pakizem

0|0
    0|0
  • yazarım neden yazmayım :D

0|0
    0|0
  • yok yazamıyorum yetenekli değilim

0|0
    0|0
  • Her babayigidin harci degil ;) ama inanirsan yaparsin

0|0
    0|1
  • yazıyorum evet.ağızdan çıktığı gibi kalmaz da bazen çok tıkanabiliyorsun.bağlayamadığın yer oluyor.edebiyat bilmek lazım yani

0|0
    0|0
  • evet yazarım.. doğaçlama yaparım ilk önce sözleri alırım (tabii sözlü bir parça olacaksa) (hazır yazılmıs olabilir ya da o anda yazılmış olabilir ) üzerine piyanoda doğaçlarım vokalleri de uygun bir şekilde söylerim baktım devamı geliyor üzerine bas davul ne gerekiyorsa çalarım.. sonra da kaydederim ... kısaca ben doğaçlama kaynaklı yazarım bir beste uzerinde o kadar uğraşmam bende ters etki yapıyor besteden soğuyorum uğraştıkça...

0|0
    0|0
  • beceremiyorum ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kafiyeli yazarım ama şarkı yazmayı düşünmedim..

0|0
    0|0
  • ilkokulda kendi çapımda rap sözü falan yazıyodum aslında anlamıydılarda amaaan atıldı gitti hepsi :D

0|0
    0|0
  • ben yazmm ama bana şarkı yapan oldu ahah htrldkça glme krizine giriyorum :D

0|0
    0|0
  • yazmam ama şimdi yazacağım.

Yazamadım.

0|0
    0|0
  • şarkı yazmayı beceremedim hiç hep heveslendim ama beceremedim

ya yeterli duygu birikimim yok

ya da söz birikimim yok