Yok'mu karakalem seven, çizen?

Yok'mu karakalem seven,çizen?
Meh😕 not bad not so good, right?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Güzel olmuş, ben severim karakalem çizimleri :)

5|5
    0|0
    • Küçüklükden beri soylerim cok garip hissetiriyor bu kağıda yapilan karalamalar

En İyi Erkek Görüşü

• Fena çıkmamış, eğer hobi olarak, vakit geçirme, iyi geldiği için çiziyorsan gayet başarılı. Ama peşini bırakmamanı öneririm, bir süre sonra aynı yemek yapmak gibi elinin bir lezzeti oluşur. Öneri; Kalemlerinin çeşitliliğini arttır çizerken. HB, 2B, 6B gibi ışığın düştüğü noktaya göre kalem kullan. Çok daha keyifli sonuçlar alırsın, çizmekten daha da keyif almaya başlarsın. Daha fazla araştırma çizgisi kullanarak elini kağıttan çekmeden çıkartmaya çalış genel yapıyı. Ortalama 10 senedir bu alandayım. Sormak istediğin bir şey olursa seve seve, elimden geldiğince cevaplarım.
    İyi çalışmalar :)

0|1
    0|0
    • Ilginc için çok teşekkurler 'Usta' hic bir egitimim olmadi resim konusunda şu yasima kadar kalem cesitleride bazen dedigin gibi kullaniyorum golgeleme egitimi almam lazim aslinda ilk zamanlar fantazy resimleriyle baslamisdim boyle olagan ustu hayal urunleriyle falan

• Çok tesekkur ederim dunyada kalan iyi insanlardan birtanesi 😊

• Ben teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 2

• Kara Kalem yeteneğim yom malesef ama bir arkadaşım çok süper çiziyor. 1. Sınıftan beri o yetenek var gerçi 1. Sınıfta görmüştüm 6. Sınıfa kadar beraberdik. Adam bizi değil sadece neyi gösterirsen onu çiziyor. Ayrıntıları ile birlikte şimdi Fotoğrafçılık felan okuyordu 2 Sene kalınca bıraktı herhalde yeteneği heba olmaz umarım :D

0|1
    0|0
    • Evet oyle oluyor biraz hani sogusdan gelen bisey ben kendimi bildim billeli hep cizerdim egitimim falanda yoktur yani oldumu oluyor

• Bende hayal gucude tavan ya cok fazla hayalciyim

• Hayal Dünyası güzel ama keşke gerçek olsa :D

• Severim yapmak isterdim

0|1
    0|0
Yükleniyor...