Güzel sanatlar üniversiteleri?

arkadaşlar güzel sanatlarda okuyanlar var mı üniversite yeteneke sınavında hangi imgesel model çıktılarını yazabilirmisiniz hangi sehir oldugunuda yardım ederseniz cok sevirim :)

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben Hacettepe Üniversitesi'ndeyim. Benim girdiğim yıl (2008-2009) imgesel konusu olarak Gazi Üniversitesin de Ekskavatör çıktı mesela, tabi GS Hazırlık Kursuna gidiyorsan benzeri şeyleri çizdiriyorlar önceden bazen bilgi alırlarsa sınav kurulundan.
    Hacettepe'de 5 aşamadan geçmiştin. Desen/İmgesel Tasarım/Heykel/Renk/Mülakat (Prof vs Doç.'lerin karşısında sözlü sınav gibi bir durum).
    İmgesel de Alışveriş merkezi temasını verdiler o yıl.
    Sonra ki yıllarda bazen sadece desen çizdirerek, bazen de 2-3 aşama ekleyerek değişiklikler yaptılar yönetmeliklerde.
    Umarım yardımcı olmuştur, aklına takılan bir şey olursa sorabilirsin istediğin zaman. Çizimlerini de istersen gösterebilirsin elimden geldiğince yön vermeye çalışırım.
    İyi çalışmalar :)

1|0
    0|0
    • çok ama çok teşekkür ederim size bir kaç soruda sora bilir miyim mesaj atarsam bir sakıncası olur mu

• Rica ederim. Sorun olmaz, öğrenmek istediklerini, kafandakileri sorabilirsin, bildiğim kadarını cevaplamaya çalışırım.

Kızlar Ne Diyor 1

• İnternette bulunuyor aslında onlar mesela. X üniversitesi yetenek sınavı soruları yazınca daha önce sordukları şeyler çıkıyor :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...