Yüreği güzel insanlar, kalemi elinize aldığınızda ya da klavyenin başına geçtiğinizde size neler ilham verir?

Sormak istediğim şey tam olarak bu. Size neler ilham verir ve ilham geldiğinde direkt yazar mısınız?

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bişeyler yazmak için masa başına oturulmaz bence. Durduk yere bu yapıldığı zaman çokta etkileyici ve işlevsel metinler ortaya dökmek imkansız denebilir. İnsanın içinden gelmeli ve bu isteği duyduğunda alıp eline kalemi başlamalı içinden kopup gelenleri yazıya dökmeye. Benim şiir defterim ve insan psikolojisine dair kitap taslağım var. Bunları oluştururken hiçbir zaman hadi kalkayımda bikaç bişey yazayım demedim. İçimden geldi ve o anlarda yazdım

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yaşadıklarım veya tam tersi olarak yaşayamadıklarım, yaşayamadıklarımı yaşadığımda doğacak olası olaylar ilham kaynağımdır. kağıdın veya klavyenin başına geçtiğim zaman cümleleri kusarım tam anlamıyla.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bazen bir müzik tınısı olur bu...
    Bazen de herhangi bir şarkının sözleri...
    Kimi zaman karanlık bir odanın sessizliği ve kimi zaman da gereksiz bir kalabalığın yarattığı uğultu...
    İlham benim, ilham benim içimde, ilham benim zihnimde, dinlediklerimde, gördüklerimde ve okuduklarımda...
    Kısacası ilham onu tetikleyenler için her yerde ve her zamanda!

1|0
    0|0
  • Evet geldiğinde yazarım neresi olursa olsun. Duygular önemli..

1|0
    0|0
  • Hissettiklerini yaşadıklarımı hissettiren duygular imi deprestiren sarkilar tabiki güzel kardesim

1|0
    0|0
  • Aşk.

1|0
    0|0
  • aşk...

1|0
    0|0
  • Müzik genellikle

1|0
    0|0
  • Bana ilham veren sey, kimi zaman huzundur asktir mutluluktur karamsarliktir... ilham gelince yazarim ya da konusurum.

1|0
    0|0
  • Etkilendiğim bir kadın olmalı... Sonrası kendiliğinden geliyor...

1|0
    0|0
  • Yasamisliklarim ilham verir.

1|0
    0|0
  • Müzik..

1|0
    0|0
  • Demek ki yüreğim güzel değil miş
    ilham falan yok tatlım yazıyorum bayağı

1|0
    0|0
  • bana ilham gelmiyor demekki guzel yurekli degilim xs

1|0
    0|0
  • Müzik dinlemeden yazamıyorum

#BulutlarınÜzerindeSonSesDansEdelim

0|0
    0|0
  • İlhamı veren kesinlikle duygulardır.
    Aşık insanın müzik dinleyip, sevdiğini düşünmesi gibi mesela...

Herkes o hissiyatı yakalayamaz. Ben o sürecin çok özel olduğunu düşünüyorum.
    Ve benim de aslında herkes gibi yazıp, çizdiğim bir şeyler var.

0|0
    0|0
  • İlham veren bişey yok, bir anda geliyo.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• İçimden geldiğinde yazarım.

1|0
    0|0
  • Adimi soyadimi yazarim 😃

1|0
    0|0
  • ne oldğunu bende kavrayamadım , aniden oluyor bazen de hiç ilham gelmiyor :/

1|0
    0|0
  • Biraz hüznüm varsa ilham getirici ve yazarken kullandığım müzikler var onları açarım yazarım

1|0
    0|0
  • Başk insanların sorunlarını görünce kendimin tozpembe bir hayat yaşadığımı görüyorum.. Facebookta fae bir hesap aç ve değişik insanlarla tanış.. İnsanları öğreniyorsun. Hayatın zorluğunu... Zorbalığa uğrayan mı... Okula gönderilmeyen mi... İntihar eşiğindekileri mi... Hepsi ilham veriyor

1|0
    0|0
  • mutluyken ilham geliyor bana otururken bile. mutsuzken cit cikaramam.

0|0
    0|0
  • Müzik.
    şarki olsun, fon muziği olsun fark etmez. Acayip ilham verir ve direk yazarim :)

1|0
    0|0
  • Müzik

0|0
    0|0
Yükleniyor...