Fıstıklı çitos'a saygılarla bugunde dinlerden sorayım?

bugun kimlik saklamıyorum be bir pagan'ım 7 buyük pagan dininden birine inanıyorum soruları alayım
Fıstıklı Çitos'a tekrar sevgiler :D

2|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Pagan olmayı seçene kadar nasıl evrelerden geçtin?
    Pagan olmadan önce hangi dinlerin öğretilerini öğrendin ve onlardan neden vazgeçtin?
    Türkiyede ve İstanbul'da toplandığınız bir yer varmı?
    İbadetlerinizi toplu olarakmı, bireysel olarakmı yapıyorsunuz? Toplu olarak yapıyorsanız nerelerde yapıyorsunuz?

0|0
    0|0
    • eger dedelerınızın deldelerı iskandılav göcmenı ise bunlara gerek kalmıyo benım soyun iskandılav soyundan kısaca espirilı bı sekılde vıkıng soyu yanı ailemden bıze yansıyan dın bu nasıl sen doğdugunda musluman isen bende paganım kardeşım İstanbul'da cok pagan dostum var buluşma yapmıyorz baglı degılız bırbırımıze genelde toplu sekılde yapılır ainler ama ıstersen evde kendılıgınden de yaparsın buyuk ain 9 yılda bır olur ondada yurt dısına cıkıyorum zaten buluşma için :)

• cünki doğaya aykırı birsey sana yardmcı olmak ısterdım ama buu konular cok derın uzun yanı burda nalatılacak kadar kısa degıl :)

• Ben halimden memnunum, bu konuda yardım almak istemiyorum zaten. Bana sadece dinini tanıtman yeterliydi, onuda epeyce yaptın teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...