Siz de kitap fuarına gidecek insan bulmakta zorluk çekiyor musunuz?

Kitaplarla fazla ilgili olmayanlar için sinema veya başka bir aktivite de olabilir. Tabi ki tek başına gidilebilir ama o zaman o heyecan kiminle paylaşılacak daha önemlisi poşetleri kim taşıyacak :)

0|1
7|26

En İyi Erkek Görüşü

• Kitaplara bayılırım! Tiyatro, konser, sergi, seminer, söyleşi, müze ve yenş mekanlara gitmeyi çok severim. Kitap fuarına gitmek güzel fakat beğendiğin dayanamayarak sürüsiyle satın almış olduğun kitapları taşımak büyük bir işkence. Alışverişe benzemiyor. 10dan 20den fazla kitap varsa vay halinize. Hele birde kitap seven bayanla gidildiğinde şimdiden sabır diliyorum gençlerr =))

1|0
    0|0
    • Evet hele ki benim gibi 30-35 kitap alan biriyse kollar isyan etmeye mahkum.

• Mesleğim fotoğraf sanatçısı olduğu için çektiğim fotoğrafları kendim düzenleyip (boyutlandırma kesme vs) yurtdışından sipariş ettiğim kağıdı yanıma alıp baskı yapıyorum.
      Ülkemizde Hahnemühle Gravür kağıdının dokusu fena değil. Gerçi gravür baskı için kullanılan kalın bir kağıt (kağıdın metrekare ağırlığı 300 ile 370gr arası sıradan bir a4 ise 80gr). Bu kağıdı sanat malzemesi satan kırtasitelerden alıp iyi bir ozalit firmasında bastırabilirsin hatta baskıdan önce kağıdı el ile yırtıp (bu nokta çok önemli yoksa suyu çekmez) sonrasında tahtayı istediğin bir desenle oyup ıslattığın kağıda mürekkep olmadan baskı yapıp kurutabilirsin. Kız kulesini oymayıp diğer kısımları oyduğunda kız kulesi kağıda baskı uygulayacağından (patates baskı gibi :D ) o bölüm önden baktığında çukur arkadan baktığında ise kabarık görülecektir. ozalit firmasındada üstüne kız kulesinin bulunduğu görseli o noktaya denk gelecek şekilde bastırdığında harika bir kitap ayıracın olacaktır =)

• Cidden yetenek gereken bir iş :) bittiğinde çok hoş bir görüntü oluşacağına eminim.

Erkekler Ne Diyor 25

• Ben TÜYAP kitap fuarında bir Yayıncılığın satış danışmanıydım.. Kitapların hepsinden haberim vardı..

En güzel yanı, milletin imza alabilmek için sıraya girdiği yazarlarla oturup, çay, muhabbet hatta fikri tartışmalara bile girmek..

Sonra sana kendi kitabını sana özel olarak imzalayıp vermesi.. Kütüphanem imzalı kitaplarla dolu.. 😉😉😉

0|1
    0|0
  • Gençken bir çok kitap okudum lakin son yıllarda hiç okumadım desem yeridir fuarlara hep gitmek istemişimdir ama gelen olmadı tabi gerçi bir kez kardeşimle gitmişliğim var biri var onun kitaplarına taktım ona başlamalıyım:/

1|0
    0|0
  • tiyatroya gitmeye bende bulamıyorum

1|0
    0|0
  • Annemle gittim Ben burda ki fuara

1|0
    0|0
  • Cevabı kendin vermişsin zaten biri seninle kitap fuarına gitmiyorsa o da poşet taşımamak içindir insanları kitap sevgisinden uzaklaştırmayın lütfen :D:D

1|0
    0|0
  • Kitap okumayı çok sevmiyorum ama mitolojik kitaplar çok hoşuma gidiyor, bir kutuğhaneye girip kitapları bakmam, araştırma yapmam çok hoşuma gidiyor. Ben çok istiyorum gitmeyi kitap fuarına yalnız olunca biryere gidesim gelmiyor açıkçası :/

1|0
    0|0
  • Haklisin bulmakta zorlaniyorum illaki birileri olmali muhabbetsiz olmaz

1|0
    0|0
  • aslında kitap fuarı olsa memleketimde muhakak giderim
    ama genelde İstanbul'da oluyor fuarlar bizde ancak tv den izliyoruz :)

0|0
    0|0
  • Bende gidecektim fakat biraz islerim var, ama gecen hafta motosiklet fuarindaydim;)

0|0
    0|0
  • "Cevabı kendin vermişsin zaten biri seninle kitap fuarına gitmiyorsa o da poşet taşımamak içindir insanları kitap sevgisinden uzaklaştırmayın lütfen"

0|0
    0|0
    • Bu bir şakaydı ama anlamak zor olmuş sizin için...

• Zaten bir kitap fuarına iki üç kere gittiğim oluyor bunca zamandır da kendim taşıdım. Kitap taşımak değildi mesele ama sadece buna odaklanarak basitleştirdiniz. Bu kadar realist olmayın zira hayat görünenden fazlasıdır...

• Tamam birlikte gidelim?

• Değil mi ya.. Ah o poşetler yok mu 😊

0|0
    0|0
  • Sinemaya kiminle gitsem uyuyor buluyorum yanımda.

Ara verildiğinde patlamış mısır için uyandıkları zaman dilimi hariç.

0|0
    0|0
  • Bamyamızı kaşıyıp gülmek en iyisi kanks

0|0
    0|0
  • cekerım

0|0
    0|0
  • Taşınması zor olacak kadar kitap alıp okuyorsan tapılası bir kadınsındır bu ülkede !!!

0|0
    0|0
  • öyle olur :)

0|0
    0|0
  • Aynen öyle :) Çoğu zaman tek gitmek zorunda kalıyorum.

0|0
    0|0
  • Hayır zorlanmıyorum.

0|0
    0|0
  • kitapsever kardeşim bulunuyor...
    birlikte sahaflara takılırız...

0|0
    0|0
  • Sinema konusunda en son tek başıma gitmiştim.

Tiyatro sevmiyorum.

Koca Ankara'da kitap fuarı sadece congresiumda oluyor orayada yanımda gelmek isteyen kimse olmuyor.

0|0
    0|0
  • Ya bu sene ciddi ciddi gidecek birini bulamadığım için tek gitmeye üşendim ve gitmedim. 😑😑

0|0
    0|0
  • İstanbul'daysan arkadaş olalım mı 😊

0|0
    0|0
  • Sinema iyidir iyi 😉

0|0
    0|0
  • Ben sinemaya gitmeye zor buluyorum zaten çoğu zamanda yalnız gidiyorum

0|0
    0|0
  • Güldüm yaaa poşetleri kim taşıyacak çıkarcı arkadaş seni ;))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...