Kapat

Dersleri geçebilir miyim sizce?

okula pek gitmiyorum 1.5 saatlik yol sabahın köründe gözümde büyüyor. bölümüm biraz mantık biraz ezber bir bölüm...dersleri geçme ihtimalim ne kadar? :((

0|0
53

En İyi Kız Görüşü

• Bende aynıyım geçiyorum yani sorun olmuyor.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• benım okulumda 1.5 2 saat mesafede her sabah 5 te kalkıp hazırlanıp 6 da cıkıyorum 6:30 da treni yakalıyorum 7:30 da şehirde iniyorum 8 de okulda oluyorum sonra dersler felan . okulum 2 yıllıktı gayet iyi gidiyorum derslerde ama hocaların şerefsizligi yuzunden 3. yıla uzadı okul .

0|0
    0|0
  • Hacettepelisin dimi:)

0|0
    0|0
    • hı hıııı :)))

• Geçersin de iyi notlar alamazsın. Sonuçta sınavlarda konuyu çok iyi bilmekten çok hocanın neye önem verdiği önemli. biraz yol tepip gideceksin. en azından önemli olanlara. hoca konulara hangi açıdan bakıyo bunu öğrensen de yeterli olur. Ne derece meşakkatli bir gidiş geliş olduğunu tahmin edebiliyorum ama evde de dersle işlenen işlenmeyen herşeye çalışmak zorunda kalırsın.

• Hangi dersleri görüyorsun, ezber ise geçme olasılığın yüzde 70 diyorum sayısal ve hocadan dinlenmesi gerekiyor ise geçme ihtimalin yüzde 30 a düşer

0|0
    0|0
    • bölümüm istatistik...bazıları ezber bazıları anlamaya yönelik.

• ezberleri çalışır isen geçersin ama anlamaya yönelik olanlar çok zor. kendimden örnek vereyim üni ye hiç gitmedim, sınavlara gittim sadece bir de sınavdan 1 hafta öncve gidip çocuklardan not aldım. onlara çalışma ile tüm dersleri verdim biri hariç o da matematik o yüzden sayısal konular geçmesi zor ama okuma ile anlaşılabilecekler geçilebilir diye düşünüyorum.

Kızlar Ne Diyor 4

• İstatistiği de hiç sevmem... Oturup ezberleyeceğiz artık :/

0|0
    0|0
  • geçersin.

0|0
    0|0
  • benimlen birliktegit.com yaparsan seni beytepeye götürürüm kızzzz

0|0
    0|0
  • Sana bağlı. çalışmazsan kalırsın ben gibi :(

0|0