Bilinmeyen Numaralar 118 reklamlarından sıkılan var mı?

Bu 118ler çok fazla olmaya başladı. Sizinde başınız şiştimi bu reklamlardan. Rant yüzünden 15-20 dakka reklam kuşakları 15 dakka yayın anlayışlı medyanın insanların psikolojisini bozan reklamları

ard arda sürekli olarak vermesi hakkında neler söylemek istersiniz?

Güncellemeler:
peki 11831 :) çıkarsa ne derdiniz?

0|0
12|14

En İyi Erkek Görüşü

• Eee, her biri ayrı kişinin elinde, her biri ayrı para, her biri ayrı reklam veriyor. Sıkılmamak mümkün değil.

118 "33" yani 118 "33" :)))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• "118'i herkes biliyor, arkası bööööyle karıştı. Şimdi onu düzelticez" diyen o adamın boynunu kırarak bizzat kendisini düzelmek geliyor içimden..

118'in sonuna kafadan sallama iki basamaklı bir sayı koyup çevirsem tutar mı acaba?

0|1
    0|0
  • Müthiş bir rant ve para var ki bu işte beynimize kazımaya çalışıyorlar 118'li telefonları. 11810 iğrenç bayağı, 11833'teki adamın kullanım amacını cidden anlamadım, 11818'de en son İbrahim Tatlıses şarkı söylüyordu (sadece sesi vardı) filan, 11880'deki iki tipleme TRT'de bir dizide oynuyor ki acaba reklam ile mi meşhur oldular yoksa zaten "meşhur" muydular bilmiyorum, bir de Mustafa Keser'in olduğu bir reklam vardı ama onu bilmiyorum.

0|1
    0|0
  • hepsine sinir oluyorum . izlemek en büyük işkence halini aldı .. ama en son çıkan 118 33 ün melodisi güsel uzatılmasından yanayım iyi göbek atılıyo :)))

0|0
    0|0
  • nefret ediyorum yaa.dün facebookta bişey paylaştılar bak yazayım :D ''Alexsander Graham Bell 118 33 reklamını görseydi eğer,telefonu bulduğu güne lanet edip,ahizeyi kafasna vurup ıntihar ederdi. ''

0|1
    0|0
  • 118 33 deki adama laf söyletmem. Yankı jeneriğini bu kadar "arkama" benzetebilen bi herif görmedim ben. Bide chest olayı yapıyo, şahane. otuzüç, otuzüç...

1|1
    0|0
    • benimde hoşuma gidiyo adamın sesi güzel diğer 118 lerden daha iyi bence +1

• 118 33 dekı adama guluyorum ben ya :)))

0|0
    0|0
  • Evet,ben

0|0
    0|0
  • Annem ne zaman 11833 çıksa oturduğu yerde göbek atıyor...

Ben daraldım...

0|0
    0|0
  • nefret ediyorum 118 li numaralardan ama arayıp soracağım onlardan kurtaran bir numara var mı?

0|0
    0|0
  • Evet. Özellikle sonu 10 la biten, kızlara tekme tokat giresim geliyor.

0|0
    0|0
  • O kadar sinir oluyorummmm ki ben o reklamaa !

0|0
    0|0
  • nefret ediyorum .. heleki 3 4 tane kız yanyana dizilmiş bi reklamı var ki işte tipe bak direkt kuş diyorum çay falan demleme yani..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben cok seviyorum. Hatta youtube linkleri hep elimin altinda. Durup durup izliyorum. Sıkılan insanlari da anlamiyorum, oysa ne kadar tatli reklamlar onlar...

118-80 erkekler

118-10 kizlar

118-33 karisimi.

1|0
    0|0
  • 11880 de çalışan bi hatunla tanıştım.Onlardan telefon numarası istediğiniz zaman biraz bekletebilir miyim diye soruyorlarmış.Beklemek istemiyorum demenizi tavsiye ederim aarkadaşlar. :))

1|0
    0|0
    • beklemek istemiyorum deyince ne yapıyolar ki merak ettim ara gör deme para bayılmak istemiyorum :D

• Beklemek istemiyorum deyince bekletmiyorlar hemen sana lazım olan numarayı veriyorlar.Bekletebilirmiyim sorusuna tamam dersen zevkine bekletiyolar.Bu numara onların para kazanma taktiği ;)

• Ben bunların farkı ne anlamadım? Farkını anlatmayan reklam yöneticisine..

0|0
    0|0
  • deli oluyorum abarttilar yani bide omer coskun gicik ediyor adami

0|0
    0|0
  • 11833 teki totoşu dövmek istiyorum.

1|0
    0|0
  • yaa o değilde bunlardan birini şimdiye kadar arayan var mı hiç?

0|0
    0|0
    • "Ben de 118 33'deyim anacım" diyen 33'ün numarasını sormak için aramayı düşünüyorum. İnsan nasıl bir ücret karşılığı kendini o derece maymun eder çok merak ettim, onu soracağım =)

• Son yorumu yeni fark ettim, çok iyiymiş =)

Telif istemezseniz yeri geldikçe ben de kullanayım diyorum =)

• tabi ki. beyin bedava :)

• gına geldı artık

0|0
    0|0
  • Bıktım sıkıldım fenalık geldi...

0|0
    0|0
  • 118 33 yeni reklam çıkarmış kadın gelmiş bu sefer :DDD

0|0
    0|0
    • bakmak lazım merak ettim gerçekten:)

• adamın şarkı söylemesi hoşuma gidiyo kadında bişeyler söylemeye çalışıyo ama az bişey beceremiyo susuyo görsellik için katmışlar bence

• güncelleme yapmandaki amaç ne ben sapığım falan diye mi

0|0
    0|0
    • 118 fulyasına tepki olarak söyledim, amacı milletin parasını sömürmek olan zihniyetler sapıktır

• biri bir sekiz bir sekiz alemi bağlarız biz.

0|0
    0|0
  • 118 33 teki herif yüzünden gaylerden tiksindim. o derece :)

0|0
    0|0
  • 118 33 hariç diğerlerini koy sepete aç çöpe

0|0
    0|0
Yükleniyor...