Avrupa'dan hangi ülkelere gitmemi önerirsiniz?

Ekonomik oluşu,giyecek olsun,yiyecek,elektronik vesaire hangi avrupa ülkesini önerirsiniz ?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• ekonomik olsun demiş adam siz ne kadar pahalı yer varsa yazmışsınız ya fransa , avustralya, ingiltere diyenler var :) ekonomik olsun diyosun ama şöyle bişey var tayland a git mesela çok ucuz bir ülke 1000 tl ye 2 hafta en az 4 yıldızlı bir otelde konaklayabilrsin. ayrıca elektronik ürünler,yeme içme,gece hayatı bunlar çok ucuz. ha bir artısı daha dünyanın en güvenli şehirlerindenbiridir bangok budizmin felsefesinden dolayı. neyse yani bu şekilde çok ucuz ülke ama tek sorun yol masrafı gidiş geliş uçak bileti ortalama 2500 TL - 3000TL arası değişiyo :)

0|0
    1|1
    • evet o uçak bileti zaten bitiriyor y oksa benimde aklıma olan bir yer mesela tur olmadan gidip görceğin çok ucuz bir yer keşke gidebilsembana doğu bloku ülkeleri görünüyor gibi :)

• Slovakya Çek candır can :D

• evet slovakya çek iyidir :)

Kızlar Ne Diyor 5

• İrlanda çok güzel bence, gitmek istiyorum ben de.

1|0
    0|0
  • Ucuz olarak ;

Polonya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Romanya, Sırbistan...vs

0|0
    0|0
    • gittin mi galiba erasmusla gittin sende :D neye göre yazdın doğru diyorsun çünkü :) ayrıca aralarında en eğlenceli ucuz gençliğin olduğu arkadaşçıl insanlar gittiysen hangi ülkede gidip gördüysen :)

• Tamam güzel çerkezler iyidir narime diye üniversiteden arkadaşım vardı oda çerkezdi Nar ateş demekti diyordu :) hele onların bir halk dansı var bitiyorum çok süper oluyorlar :)

• :))) teşekkürler

• Dogu Avrupa

0|0
    0|1
    • evet bende kesinlikle öyle diyorum peki ya sen gittin mi :)

• fakir ama öğrenci için ideal sonuçta erasmus yapamıyoruz yapılabilecek en iyi şey bu sen Vancouver tabi dolarlar falan oynuon :D şaka bir yana harbiden sen bir lucky girl :D

• Vancouver'da yasamiyorum New Yorktayim, Vancouver Canucks'i tutuyorum sadece

• arizooona:)

0|1
    1|0
    • Arizona ilginç bir düşünce :D

• şu mesajdan sonra vazgeçtim:D

• sevindim vazgeçmene izmirimi sana vermeyecektim zaten ohh şükür kurtuldum senden o kadar mutluyum ki bielemezsin be yaw şimdi bu gazla ben bornova'ya gidiyorum biraz takılcam gezicem görüşürüz :D

• Meksika.

0|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Küçük avrupa ülkeleri daha yaşanılabilir . Avusturya , Hırvatistan , Belçika falan . İngiltere Fransa Almanya falan vatandaşlık başvurusu için en az 7 sene hiç ülke dışına çıkmama şartı koyuyor insanlık hali yakınlarımıza bir şey olabilir Türkiye'ye dönmek zorunda kalabiliriz 7 sene çok uzun bir süre . Küçük Avrupa ülkelerinde hem yaşam daha ucuz ve normal hemde yakında AB üyesi olacak ülkeler var buda çok iyi bir durum .

0|0
    0|0
  • norveç e git alışları kuvvetli zengin biri bul ashdkasjdhahn

0|0
    0|1
    • alışları kuvvetli nedir abi :D o nasıl bişi anlamadım ama gülesim geldi. Alışlar ? asfdfasfd

• edepsizce bişey değil yahu alış verişde iyiler pahalı yer ama ona göre de muamele çekiyorlar sadlfkajdakfa zengin ülke kısaca güzel yer

• Sağol şimdilik öğrenci hayatımda gidilecek bir yer değil öğrenci işi ülke arıyorum :D mütevazi böyle ucuz :D

• romanyaya git cingen hepsi..

0|0
    0|0
  • Tatil için gideceksen, ekonomiyi düşünmemen lazım neresi güzelse atla git bence.

0|0
    0|0
    • malesef öyle olmuyor çalışan insan değiliz kısa süre çalıştım az birikti üzerine ekliycem kafama göre gidicem bilmiyorum ya bulgaristan , çek , l,itvanya neresi olur bilmiyorum belki romanya :)

• Anladım. Çek cumhuriyeti veya Litvanya olabilir o zaman. bulgaristan ve romanya yı ele gitsin.

• gittin mi peki

• Kesinlikle İspanya'nın Bilbao şehrine gitmelisin..

Dünyanın en güzel mekanlarını, görsellerini adamlar ufak bi' semt gibi bi' şey yapıp bi' araya getirmişler, Bravo..

0|0
    0|0
    • ama euro bölgesi pahalıdır tercih etmiyorum :) bilbao ama bizi aşmaz mı sonuçta öğrenciyiz hani :) sen erasmusla mı gittin ?

• En ekonomik hangisi bilmiyorum ama Finlandiya,Norveç ve Danimarka çok pahalı diye okumuştum.Ama İngiltere yi tavsiye ederim,nefis biraları özellikle öğrenci olduğumuz öğrenen insanların publarda bize bira ısmarlaması en an yağmur yağabilmesi.

0|0
    0|0
    • hmm süper ya bira ısmarlamaları gerçekten öyleler mi süpermiş. Newcastle şehrini önerenler vardı duymuştum.Ama bana fazla kaçar oralar

• Çek Cumhuriyeti ve Macaristan

0|0
    0|0
    • gittin mi ? çek macar çok ucuzmuş biralar başka neleri ucuz :D

• Sende anca otur böyle ablanlada konuşturma meşgulsa meşgul napim yalan dolan işler herneyse zorla konuşturacak halim yok ablanla. .Ne kıymetli ablan varmış :D Ben Çek,Macar,Bulgar,Litvan,Polon,Romanya Hırvatistan dan birini seçerim gibi

• :)) bir sürü işle meşgul avukatla randevu mu ayarlayayım napayım? :) Viyana'dan ötesinde sınıf atlıyorsun, ona göre. Doğu Bloğu'na takıl :)

• venedik guzel yer

0|0
    0|0
  • fransaya git

0|0
    0|0
  • en ekonomiği bulgaristan romanya falandır herhalde :D

0|0
    0|0
    • banada öyle geliyo biliyor musun en cuzu 2 ülke bence avrupanın tahminim

• hahhaha bulgaristan o zaman bitmiş oraya mı gitsem :D berbat haldeler merak ettim :D

• ordan bir arkadaş kızlar 1 sigaraya veriyor diyordu bilmiyorum artık nasıl biryer :D

• kesinlikle irlanda diyorum

0|0
    0|0
  • ingiltere gittmeni

0|0
    0|0
  • ukraynaya git kardeş *

0|1
    0|0
  • avustralyaya gitt

0|0
    0|0