Kitap okumayı denediniz mi

ne kadar sıklıkta kitap okursunuz ,kitap okurken kendinizi o hikayenin bir parçası olarak hissedermisiniz.

0|0
12|12

En İyi Erkek Görüşü

• Hergün okurum :) iş yerinde çalışma masamda bile şuan 14 tane kitap vardır. Kitaplarımın kahramanı hep ben olurum tabi roman okurken :) Roman okumayalı epey oldu. Ortalama haftada bir bir kitap okurum genellikle bir veya iki gün sürer bitmesi... Gayet güzel bir duygu..

0|0
    0|0
    • Ne kadar güzel iş yerinde kitap okuyabiliyorsunuz.İmrendim. sabahtan beri fatura girişi yapıyorum..:d

• Konu kitap okumak olunca her zaman vakit ayırabilirim. 5 dk ayırıp bir sayfa okusam bile bana k�rdır :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 12

• boleyn kızı kitabını okurken çok etkilendim sanki hikayenin içindeymişim gibiydi . genelde kitap okurum akşamları işim yoksa ve hafta sonları ama kitapsız da yaşıyabiliyorum :D

0|0
    0|0
  • Çok sık okumam okursam da hikaye, roman tarzı okumuyorum uzun zamandır o yüzden hikayenin parçası hissetmem kendimi.

0|0
    0|0
  • kitap okumayı denemek? wayy anasını o kadar mı düşmüş yahu ağlamakkk istiyorummm

0|1
    0|0
  • sürekli okurum

0|0
    0|0
  • Kitap okumak çok önemli bence.İnsan kahramanın yerine koyuyor kendini.

0|0
    0|0
  • 2hafta da bır roman okurum hayal ederek okurum kafamda canlandırırım

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum kitap okumayı.. Hikayede ki duyguyu yakalayamıyorum.

Okul için bazen mecburiyetten okuyorum.

0|0
    0|0
  • Eskiden okurdum ama şimdi okumuyorum artık,sıkılıyorum.

0|1
    0|1
  • uyumadan önce 20-30 sayfa okurum her gün.

0|0
    0|0
  • Denedim.

En son 3 ay önce bitirdim.İkincisini bekliyorum.

Bazen hissedirim.

0|0
    0|0
  • ömrüm boyunca tek satır okumadım ama ksdeki soruları heceleyerek okuyom

0|0
    0|0
  • Genellikle bu böyle olur zaten yeni kitaba başlayanlardansınız sanırım :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kitap okumayı seviyorum , yolculuklarda , günlük vapur , metro , otobüs v.s yerlerde ve zamanım oldukça okurum ayda 1 veya 2 adet roman bitirdiğim olur.Olaylara ve kahramanlar yerine kendimi koyduğum oluyor , yazanlarla gerçek yaşamı bağdaştırmaya çalışırım ve daha güzel olduğuna ve kafamda yer ettiğine inanırım.Sosyal , siyasal , ekonomik , tarihi kitaplar okurum , şiir kitapları da okurum.Siz neler okuyorsunuz ?

0|1
    0|0
    • daha çok tarihi ve sosyal kitaplar ayrıca şiir kitaplarını okumayıda seviyorum

• şiir yazıyor musunuz okumak isterim bir dönem bende kendimce karaladım ama onlara da şiir demek sanata biraz ayıp olur.

• Şiir yazıyorum diyemem, ama şiir okumayı seviyorum , bugün kültür kategorisine CAN YÜCEL 'in bir şiirini koyuyorum.

• çok denedim ama başarılı olamadım :(((

0|0
    0|0
  • her gün okurum özel başucu kitaplarım dolabım falan var şu günlerde psikoloji kitaplarını okuyorum ancak bir roman veya hikaye okuduğumda sanki farklı dünyalarda geziniyormuş gibi oluyor çok zevkli kendimi tabiki hikayenin parçası gibi hissediyorum. ayrıca kendim de bazı hikayeler yazıyorum ileride birleştirip kitap yapacağım :)

0|0
    0|0
  • bu konuda eksiğim malesef .. güzel bir mesleğim ve tahsilim var ancak ktaplarla aram bir türlü bağdaşmadı .. sıkılıyorum sürükleyici gelmiyo bu yüzden zaman kaybı olarak bile düşünebiliyorum ..

kitabın faydasız oldugunu savunmuyorum ancak kesinlikle

0|0
    0|1
  • Eskiden çok okuyordum

gözlerim yoruldu

0|0
    0|1
  • Hergün enaz 100sayfa okumaya çalışıyorum . 3 kitap okurum genelde farklı türlerde. Bu yüzden sıkılmıyorum fazla. Okumak , okuyup not almak alınan notları araştırmak üzerinde düşünmek hoşuma gidiyor.

0|0
    0|0
  • 2-3 ayda bir okurum

ilk okuduğum kitap, sabahattin ali - kürk mantolu madonna

en son, ahmet ümit - kukla

0|0
    0|0
  • denedim yoruluyorum hemen

0|0
    0|0
  • Bakıyorum bakıyorum anlayamıyorum bilider sdjklgfgd

0|0