Kurtlar vadisi neden kanalları geziyor?

Arkadaşlar kurtlar vadisinin atv ye ekstra olarak beyaz tv de uzun zaman oynadıktan sonra oradan kaldırılıp hayat tv de oyanaması sizce nasıl off gına geldi yaa

0|0
9|18

En İyi Erkek Görüşü

• Gına gelmesin..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Ben 1,5 yıldır yaklaşık izlemiyorum iyice saçmalamaya başladılar o dizideki ismi polat olan yeteneksiz başrol oyuncusu olduğu müddetçe de izlemem

1|0
    0|0
  • dizi gerçekden fenomen. izliyicisi oldukça sadık. bu nedenle kanal sıkıntısı çekmiyo. bütçesi çok ağır. kanaltürkdeyken kanalın bütçesinin yarısı kurtlar vadisiydi. doğal olarak kaldıramadılar. bülümü şu anda 1.5 milyon lira. varın hesaplayın

1|0
    0|0
  • her kanal kapatmak istiyor kapatamıyor o yuzden kanal kanal geziyor ülkenin gerçeklerini gösteriyor bü yüzden arkasında siyasi güçler var benim tahminim

1|0
    0|0
  • kv hala ızleyen var mıya ben nezamandır ızlemıyorum en son bıraktığımda polat alemdar ırağa girmişti cıktımı peki ?

1|0
    0|0
  • devlet destekli tv dizisi olduğu için poposu semada geziyor ve yapımcı firma pana filmin gözü aç olduğu için isteklerini karşılamayan bir kanal olunca hemen tekmeyi basıyorlar. sözgelimi 15 bölümün parası peşin almak istiyorlar. anlaşma yapılıyor, kanal ilk 5 tanesini ödüyor, sonraki 10 bölüme parası yetmeyince 2-3 ay vade istiyor. pana film de ya seni süründürürüm, ya da bonservisi ver diyor veee bay bay :) kapiş?

0|0
    0|0
  • tüm kanallarda bir tur döndükten sonra kaldırılacakmış.

2|0
    0|0
  • Efsane dizi 10 senedir oynuyor ilk Kurtlar Vadisi en güzeliydi hala izliyorum

1|0
    0|0
  • nefret ediyorum bu dizilerden, işleri güçleri vurmak kırmak dökmek..

1|0
    0|0
  • başta iyiydi ama herşey tadında bırakılmalı saçmalamaya başladı artık.türkiyenin gerçeklerini gösterio diye düşünen arkadaşlara burdan sesleniyorum.türkiyenin gerçeklerini dizilerden öğreniosanız vay halimize

1|0
    0|0
  • Hangi kanal parayı verirse o kanalda yayınlanıyor. Bu normal birşey yani...

1|0
    0|0
  • bence gereksiz bir dizi kurtlar vadisi :D

1|0
    0|0
  • hop Kurlar Vadisine laf yok:p

1|0
    0|0
    • en alttaki kız laf söyledi abi ben bişey demedim valla

• sevmem ama ne ben ne bir başkasının izleyenede kabaca tabiri haddine değil yani demi

• sevmediğim diziyi izlemem izleyene karışmam.Banada kimse karışamaz .Eleştirenleride takmam.Sorun değil yani kim ne derse desin

• ben izlemediğim için sorun yok :)))

1|0
    0|0
  • hangi kanal daha fazla para verirse kurtlar vadisi oraya gidiyor :D

0|0
    0|0
  • o dizi hala devam mı ediyo bitsin artık

1|0
    0|0
  • bitsin artık o dizi yaaa

1|0
    0|0
  • Herkes kurtlaşsın diye...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bi aralar çok izliyordum şimdi nadirleşti . izleyenleri anlayabiliyorum . bir diziye başlayınca devam etme hastalığı vardı zaten hep . eskiden de pembe diziler yıllarca izlenirdi . tercih meselesi . kanal çok alternatif program çok . tamamen kişisel bir durum

1|0
    0|0
  • kurtlar vadisinin en güzel dönemi ilk 2 sezondu bence orada bitirmeleri gerekiyodu ama çok tutulduğu ve yerine yeni bişeyler koyamadıkları için kurtlar vadisi terör olarak yayınladılar oda bir bölüm sonra kaldırıldı şimdide kurtlar vadisi pusu. Bence çok uzattılar bu diziyi

1|0
    0|0
  • Bi fıkra vardı, kadın ordan oraya sekerken en son havada vuruyorlardı. O da kanal kanal gezerken bitecek diye umuyorum. Hayır hala izleyen insanlar misafir olarak gelince, sktir git, diyemiyorum da izliyorlar.

0|0
    1|0
    • üstü güzel yazdında sorunu batırmışsın hiç hoş değil izleyen izlemeyen elbette var ama onlar hakkında küfür içerenlere diyecek laf bulamaıyorum abartma

• izleyen izler de nefret ettiğimi bile bile bana zorla izlettirmeye kalkmaz. vallahi kusura bakma öyle ince bir insan değilim. her yerde söylerim, izleyenin aklından şüphe ediyorum.

• bende senin aklından şüphe ediyorum hemde bayağı ben izlemiyorum ama izleyenler var o onların tercihi bu da benim ayrıca güzel konuşmak incelik değil insani davranış

• Hiç izlemedim, bişi de kaybetmedim.

Ben oldum olası böyle film/dizi sevmem zaten.

Komplolu kurgulu aşklı meşkli ne ya :D

1|0
    0|0
  • bence alan kanal pişman oluyo bir bitirselerdi artık bıktırdılar senelerdir

1|0
    0|0
  • Ben ortaokula gidiyordum oynuyordu ben okulları bitirdim iş hayatına başladım evde kalma yaşına geldim hala oynuyor

0|1
    0|0
  • Neden bilmem de bir tamamen kalsa fena olmaz hani.

0|0
    0|0
  • her şeyi anladım da neden moda neden?

0|0
    0|0
  • nakit durumuyla alakalı

1|0
    0|0
Yükleniyor...