Kemal sunal deyince sizde nasıl bir his canlanır?

kemal sunal küçükten büyüğe herbirimizin bildiği bir isim filimleriyle büyümeyen yoktur belkide peki sizce kemal sunal desem bana nasıl bir cevap verirsiniz gerek karakteri gerek filmleri

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• kemal sunal deyınce benım ıcın uzuntulu gunlerımın neşesı dertlerımın dermanı bır nevı kemal sunal antıbıyotık gıbı seyredınce cok mutlu oldugum defalarca seyretmeme ragmen yuzumden tebessumun eksık olmadı türkıyeye gelmış gecmış en buyuk usta komedyen oldugu gülduruken aynı zamanda duşundurdugu bazı fılmlerınde taşlamalar gondermeler yaptıgı ustaca bıcımde buyuk bır sanatcı aldıgı her kuruş ona helal olsun gercek sanatcı usta komedyen ruhu şad olsun nurlar ıcınde yatsın kac nesıl kemal sunalın fılmlerı ıle buyudu alanında tek bence dıye duşunuyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Direkt olarak aileden biri aklıma gelir. O kadar samimi oynadı ki , halen bile filmlerini izlerken ilk izleyişimiz gibi oluyor. Nur içinde yatsın , yaşadığı dönemdeki olumsuzlukları komik bir dille anlattı ve oynadı...

2|0
    0|0
  • Samimiyet

1|0
    0|0
  • ben görür görmez kendimi huzurlu mutlu gülerken buluyorum. hele biride çıkıp şener şen bundan daha iyi yok bu adam hep aynı dedilermi anama sövmüşler gibi hissediyorum bu adam türkiyenin en büyük insanı bence

1|0
    0|0
  • Büyük usta büyük oyuncu. Böyle oyuncular zor gelir bir daha. Gülen adam Kemal SUNAL mekanın cennet olsun :'(

1|0
    0|0
  • usta oyuncuyu saygıyla analım ne diyim

1|0
    0|0
  • Buyuk olmak bu sanirim.. herkes tarafindan iyi biri olarak anilmak..

1|0
    0|0
  • Mutluluk. Bir insanın filmlerini izlerken bu kadar mı mutlu olabilirim. Her izlediğimde gülüyorum. Kemal Sunal gelecek nesillere de taşınmalı. Allah izin verirse çocuklarıma bile Kemal Sunal izletmek istiyorum. Bu arada 61 tane Kemal Sunal filmi izlemişim. 😃

0|0
    0|0
  • saf temiz komik

0|0
    0|0
  • şş-> ula ne yaziysın oraya hırbo
    ks-> faşo ağa
    şş-> faşo ne demek loo
    ks-> şey, bööle puşt gibin güzel kardeşim gibin bişii

0|0
    0|0
  • saf bir gülümseme

0|0
    0|0
  • :))))))

0|0
    0|0
  • Eşşoğlueşek :)

0|0
    0|0
  • Şimdi ben buraya neden çıktım? Ne için çıktım? Bunu izaha gerek yok gördünüz yürüdüm çıktım. Biz buraya çıktıkta sonra çıkmaktık mı dedik? Bunlar bir takım uydurmalar. Görünen köt uzakta değildir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence mükemmel bir adam

1|0
    0|0
Yükleniyor...