Bu günkü Türkiye Cumhuriyetinin kurulmasında en çok Azerilerin katkısı oldugunu biliyor musunuz?

Bu günkü Türkiye Cumhuriyyetinin kurulmasında en çok Azerilerin katkısı oldugunu biliyor musunuz?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Azerilerin katkısı olmamıştır. Hele de bakalım nasıl bir katkıda bulundular.

0|0
    0|0
    • aç okuI İttihat i Terakki bir kadar evvel ise İttihat i Osmani 5 kurucusu... Türkiyede ilk Türkçü, Turançı qazeteleri kim çıkarmış... Pantürkizm akınını Türkiyeye kiç g tirmiş... Z. Gökalpın ideolojik önderi ve müallimi kim olmuş...

• sen kendi inancında kal öyle de düşün. o senin fikrin. biz de kendi fikrimizdeyiz.Biz sadece ve sadece kendi kafamıza inanırız!

• Anlaştık.

Kızlar Ne Diyor 2

• bilmiyordum öğrenmiş oldum sayende genel kültürüme br bilgi dha eklendi teşekürler

0|0
    0|0
    • deymez kardeşim biz de dedelerimizin bu işte katkısı oldugundan ve bizim için hep bir Umut yeri olacak Türkiyenin yaranmasından sevinç ve qürur duyarız.

• herkes bir şey diyor ya

0|0
    0|0
    • aç okuI İttihat i Terakki bir kadar evvel ise İttihat i Osmani 5 kurucusu... Türkiyede ilk Türkçü, Turançı qazeteleri kim çıkarmış... Pantürkizm akınını Türkiyeye kiç g tirmiş... Z. Gökalpın ideolojik önderi ve müallimi kim olmuş...

• benim azeriler ile sorunum yok soran benim babaanem ve en yakın arkadaşlarımdan biri azeri. sen insanları türk kürt azeri diye ayırmayı bırak

• Boşver yaa:D

Erkekler Ne Diyor 3

• Bilmiyordum. Öğrenince sevinçten olmayan çocuğumu kestim : (

0|0
    0|0
  • en çok demeyelim ancak önemli bir ölçüde katkılarının bulunduğunu biliyorum.

0|0
    0|0
    • bildiyinize sevindim tabii ki büyük türk halkının kendi rolu tartışılmazdır ve bir de rusyadan Türkiyeye Azerilerle aynı dönemde gelen Tatar aydınlarının da buyuk rolu olmuşdur

• en çok demeyelim dememin sebebi, tarih bu, kesin konuşmak çok doğru değil o açıdan :)

• azerbaycan ne alaka sovyetler sağolsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...