Hangi kitabı okuyacağıma karar veremiyorum, yardım eder misiniz?

1. kitap "Dikkat Vücudunuz Konuşuyor"

Beden dili hakkında bilgi veren bir kitap.

2. kitap "Bir Kadının Sonbaharı"

Orta yaşlı bir bayan ile genç bir bayan arasında kalan ve ikisinden de vazgeçemeyen bir adamı anlatıyor.

3. kitap "Sil Baştan"

43 yaşındaki adam öldükten sonra gözlerini üniversite yatakhanesinin duvarlarına bakarken gözlerini açar. 18 yaşındadır ve geleceğini bildiği hayatı yeniden yaşamak zorundadır.

4. kitap "Tatlı Notlar"

20li yaşların sonunda başarılı bir kadının hikayesi. Düğününden iki hafta önce terkedilir ve flört konularına geri dönerken başından geçenleri anlatıyor arkasında yazdığına göre..

Dikkat Vücudunuz Konuşuyor'u deli gibi merak etmekle beraber Sil Baştan'ı okumak istiyorken Tatlı Notlar gözünü kırpıyor, Bir Kadının Sonbaharı ise konusuyla ilgimi çekiyor. Karar veremedim ben!

• Dikkat Vücudunuz Konuşuyor
    29% (2)25% (1)27% (3)Oy Ver
  • Bir Kadının Sonbaharı
    14% (1)0% (0)9% (1)Oy Ver
  • Sil Baştan
    57% (4)75% (3)64% (7)Oy Ver
  • Tatlı Notlar
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Sevdiceğim önceleri her ne kadar "Bir kadının sonbaharı" dese de, konusundan yola çıkıp "arada kalan adam sen, genç olan ben, peki yaşlı kim?" diye paranoya yapmamdan sonra "Dikkat Vücudunuz Konuşuyor" da karar kıldık. Hepinize teşekkürler ediyorumm :)

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• sil baştanı oku bence yazarı da iyiyse konusu iyi gibi duruyor

0|0
    0|0
    • Yazar "Ken Grımwood" hepsi benim bebeklerim gibi seçemiyorum şu an 4 ü de masada dizili :)

• yok canım tabi değil ona eksiklik diyelim biz :) bir arkadaşım vardı yirmi yaşına kadar okuduğu tek kitap kumarbazdı takılırdım hep onu getirdin aklıma

Erkekler Ne Diyor 5

• hatta LIE TO ME dizisinide seyret

0|0
    0|0
  • abicim fantastik seri kitabı al oku ama sonuncu kitaba gelince devamı olmadıgı için insan ağlıyor be :'(

0|0
    0|0
    • Evet Harry Potterı okuduğumda olmuştu o son kitabı okuduğumda bu ne yaa bitti mi şimdi napçam ben diye boşluğa düşmüştüm :D

• aynenn.ama twilight serisinde depresyona girdim lan resmen :D

• Harry potterdan sonra seri kitap okumadım ben ya. Yeni kitabı ilk ingilizce çıkardı internette her gün sayfa sayfa çevirip yayınlarlardı her gün onu okurdum öyle bir manyaktım ben :D

• Sil Baştan.. Tavsiye ederim sürükleyici..

0|0
    0|0
  • sil baştan daha çekici geliyor bana

0|0
    0|0
  • sil baştan oku tavsiye ederim sürükleyicibir kitap

0|0
    0|0
    • Okudunuz mu?

• Sabırsızım ne yapayım :) ne anlatıyor?

• kitapta yanlış şeyler insanın ne kadar değişebileciğini çok net gösteriyor ilk başları bana ilgi çekici gelmemişti. daha sonra okumaya devam ettikçe bir gencin yanlışlarının öyle manevi yerden uzaklaşmasıyla neler olacağından ve hayallerin derinliklerinden bahsediliyor kendini sevmesi gerektiğini insanın belirtiyorda .herkesin okumasını öneriyorum..

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...