Kitaplarınızı paylaşmayı sever misiniz?

Şimdi düşünün bir kitapsınız alan kişi sizi sevgiyle okuyor sonra gidip başkasına veriyor bu ayıp değil mi? Sevdiğiniz bir insanı başkasıyla paylaşabilir misiniz? Başkasının dokunmasına izin verir misiniz?

0|0
27|10

En İyi Kız Görüşü

• Paylaşmak değil dokundurtmuyorum bile. Hepsi değerli benim için ve ben paylaşımcı bir insan değilim. 😌😌

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 26

• Kitap biriktirmem ben ya.

0|0
    0|0
  • Sevdiğim şeylerimi ancak sevdiģim insanlarla paylaşabilirim... Severek dinlediģim müzikleri bile öyle herkesle paylaşamam, duymasınlar diye sesi kısık bile dinlerim...

0|0
    0|0
  • sevmiyorum. Geri getirmeyenler oluyor deliriyorum.

0|0
    0|0
  • En değerli romanlarımdan birini bir arkadaşa vermiştim okuyup hemen vericem dedi birdaha vermedi o yüzden artık paylaşmam kimseyle ders oldu bana

0|0
    0|0
  • Kitapla onun ne alakası var ya:/

0|0
    0|0
    • Ben sevmediğim kitabı okumam önce sevmem gerekiyor bağlanmam gerekiyor bence çok alakalı asdfasfasdfasfads

• Eskiden çok değer verdiğim canım kitaplarımı paylaşıyordum fakat ya yıprandı ya yırtıldı ya da geri gelmedi bir daha paylaşmak mı tövbe..

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir aşktır 😀 verdiğim insanlarda özel olmalı kıymet böcek kişilere hediye etmişimdir

0|0
    0|0
  • Ya sanki onlar benim çocuklarımmış gibi de birine verirsem zarar göreceklermiş gibi hissediyorum

1|0
    0|0
  • Paylasmam oneririm alır okur kitap paylastıkca coğalmyr ne yazk ki

0|0
    0|0
  • Sevmem

0|0
    0|0
  • bir kitabımı verdim ve geri alamadım. ama ben onu okumamıştım ya!

0|0
    0|0
  • Her türlü putlaştırmaya karşıyım. Ama evet pek sevmem kitaplarımı paylaşmayı.

0|0
    0|0
  • Kitabımı vermezdim.

0|0
    0|0
  • Başkasına vermesine sinir olurum. Paylaşmayı severim ancak verirken çok düşünüyorum. :D

0|0
    0|0
  • Hayır sevmiyorum vermem kitaplarimi kimseye

0|0
    0|0
  • Sevmem giden kitap tekrar gelmiyor sinir oluyorum =)

0|0
    0|0
  • önce ondan bir kitap rica ederim, ki onun kendi kitaplarına nasıl davrandığını öğreneyim, ondan sonra duruma göre istediği kitabımı onunla paylaşırım 😊

0|0
    0|0
  • hayır kesinlikle paylaşamam korkarım kitabıma zarar verir sayfasını buruştursa ağlarım o derece bağlıyım kitaplarıma

0|0
    0|0
  • Kesinlikle kimseye vermem

0|0
    0|0
  • Kimseye vermem kitaplarımı

0|0
    0|0
  • hayirr❌

0|0
    0|0
  • Hayır kitaplarımı paylaşmam bencillik bu konuda.

0|0
    0|0
  • Hayır çünkü genelde aklıma birşey gelir karalama yaparım özel birşey yazarım

0|0
    0|0
  • Ya sırf bu yüzden çok okumayı istediğim bir kitabı birisi bana vermedi ve hiçbir yerden temin edilemiyordu, edilebilse de pahalıydı yani. Sonra ben ona kendi 3 kitabım karşılığında bana o kitabı vermesini, daha sonra bitirince tekrar takas edebileceğimizi teklif ettim. Anlaştık.

0|0
    0|0
  • Vermem

0|0
    0|0
  • çok saçma umrumda olmaz veririm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Evet severim hemde çok.

0|0
    0|0
  • Genelde dergi , defter asla paylaşmam :)

0|0
    0|0
  • Evet :) paylaşırım.

0|0
    0|0
  • oo hemde nasil veririm hediye olarak

0|0
    0|0
  • uyus olurum giden kitap geri gelmiyor...

0|0
    0|0
  • Sevdiğimiz insanla kitap ne alaka? Nasıl bir mantık yürüttün?

0|1
    0|0
    • Sevmediğin bir şeyi okuryormusun?

• Sevmediğim kitabı okumam ders kitapları vs değilse yani mecbur değilsem. Kitap paylaşmayla sevdiğin insanı paylaşma ne alaka onu soruyorum. İnsan kitabı okuduktan sonra başkasına verebilir ama senin şu cümlen çok saçma olmuş "Sevdiğiniz bir insanı başkasıyla paylaşabilir misiniz? Başkasının dokunmasına izin verirmisiniz? "

• Dostum niye bu kadar çok kafana takıyorsun :D biraz trole hizmet ediyoruz

• Olsa severdim.

0|0
    0|0
  • Asla ve kat'a1

0|0
    0|0
  • sever m

0|0
    0|0
Yükleniyor...