Nerden basima bu belayi aldim? Ne yapsam acaba?

Simdi efendim ben yabanci bir ulkede 2 aydir staj icin bulunmaktayim. Stajim bitiyor cuma gunu. Eh tabi bazen turk kulturunun yemeklerinden falan konusuyordduk ve ben beceriksiz salak gibi sirkettekilere tatli sozu verdim. Tatli derken baklava vs degil. Normal bir kek kurabiye bile olabilir turk usulu. Simdi birincisi mutfakta sifirim. İkincisi malzeme yok. Hadi malzeme neyse bir turk marketi falan bulunur ama nasil yapicam ben? Ne yapabilirim en kisa yoldan? Yapmasam ayip olu mu?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• yaşadığın hiç bir şey daha iyi ya da daha kötü değil, olduğu gibi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yani bir kek bile yapamıyosan kendini at bir camdan aşağı be abla.

0|0
    0|0
  • internetten bak kolayca yapabileceğin bişeyler bulursun. Söz verdiysen kolay yapılan bişey bulup yapacaksın. yemektariflerini bir araştır kurabiye filan çok zor değil yaparsın tarife bakarak.

0|0
    0|0
  • Ya en azından bir kakako vanilya kabartma tozu un karıştır birazda yağ pişir üzerinede hazır bir çikolata sosu al döküver al sana anne brownisi. :)

0|0
    0|0
  • Baklava yap ksdfjhksdj

0|0
    0|0
  • kemal paşa veya kekin üzerine şerbet dökülüp yapılan bir tatlı var onu yap

0|0
    0|0
  • internette yapabileceğin çok kolay tarifler var malzemeler zaten ucuz rahatlıklada temin edebilirsin onu bunu karıştırıp pişerebilrisin herhalde ee daha nee

0|0
    0|0
  • Beceriksiz dişi :( yufka ve iç bul yeter netten baklava tarifi bulursun.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Türk bakkaldan tatli alsan olmazmı

0|0
    0|0
  • un helvası yap yesinler

üstüne fıstıklar filan,sunumda yardır

0|0
    0|0
  • netten tarıfe bak sabaha kadar dene en ıyı olanı gotur tabı yap bızı rezıl etme yuzumuzu kara cıkarma :D

0|0
    0|0
  • muhallebi yap

0|0
    0|0
  • Revani yap işte tamam...

0|0
    0|0
  • yapmazsan ayip olur yaptir ozaman:)) anne hala teyze

0|0
    0|0
Yükleniyor...