Gitar çalmayı bilen var mı?

Gitar kursuna gitmek istiyorum , hep heves etmisimdir öğrenmeye.. Evde klasik gitar da var almıştım.. Sizce nasıl öğrenmesi kolay mı zor mu?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kimseye aldırış etme hevesin varsa her türlü çalarsın.. Ben yıllardır çalıyorum ama benim ki anlık heves değil di sanata karşı ayrı bir ilgim var şimdilerde bağlama bendir ve ney çalmak istiyorum yakın zamanda hatta olursa darbukada kendi orkestramı kurmak istiyorum ufak çapta evde müzik her zaman iyidir şiirde yazıyorum her türlü şiir yani saatı severim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben de kurs'a giderek öğrenmiştim 8-9 yaşlarındaydım fazla sürmemişti birkaç ay sonra sende çözersin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yetenegin varsa kolay ama iyi calmak icin cok calisman gerek. Ilk 3 perdedeki akorlari basip 4 4luk ritm atarak gitar caliyorum denmez.

1|0
    0|0
    • Anladım yeteneğim var mı bilmiyorum açıkçası calismaya başlayınca anlarım büyük ihtimal :/

• Aynen oyle olur ozel ders al grup dersleri cok verimli gecmez diyecegim ama bu devirde hocalara ne kadar guven olur orasi ayri mesele.

• Var pikachu

1|0
    0|0
  • evet 30 senedır calıyorum muzıkle ugrasmak guzel ustelık muzuıgın yası yoktur bır enstruman calmak ınsanın ruhunu genclestırır yasama sevıncı verır

1|0
    0|0
  • ben çalmayı biliyorum lanet olsun bunda da mükemmelim

1|0
    0|0
  • Çok. Kolay en kötü 1ayda öğrenirsin

1|0
    0|0
  • yatkınlığın varsa kolay kursa bile gerek yok

1|0
    0|0
  • azimle herşey kolay parmak alıştırmalarını yap sonra git kursa

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • alışana kadar bileği ve kolu biraz zorladıgı için bırakanlar oluyor eğer doğru tekniklerle eğitim alırsan 6-7 ayda çözersin eğer istersen skypedan yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
  • emek isteyen bir iş.

1|0
    0|0
    • Ne kadar sürede bir parça calinabilecek duruma geliniyor?

• Anladım peki çok yardımcı oldun teşekkür ederim

• önemli değil

Kızlar Ne Diyor 3

• Basit galiba bir ara abimin arkadaşından öğrenmeye çalıştım sıkıldım bıraktım.😂😂😂

1|0
    0|0
  • Ben çalmıyorum ama kendi kendine öğrenen tanıdıklarım var. Sen de çalabilirsin

1|0
    0|0
  • Ben beceremedim bana zor geldi

1|0
    0|0
Yükleniyor...