Hangi ingilizce öğretim kurumu daha iyi ?

ingilizce ogrenmk icin bir kurum secmek istiyom ve bir suru var sizce hangisi iyi ve kalitelidir ?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• İnan bana ile ve ilçedeki dersanesine göre değişir. Ama değişmeyen tek şey kişinin asıl hocası kendisi olduğu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Wallstreet e gidiyorum iyidir :)

0|0
    0|0
    • ing. veya abd flan gonderme oluyomu kaliteli mi ?

• kalitelidir. ama biraz tuzlu %40 indirim döneminde kayıt oldum. Yurtışına gitmek için work&travel şirketiyle aracılık yapacaklarını söylediler kendileri direk göndermiyor.

• malta ya git inan türkiye den çok pahalı değil

0|0
    0|0
  • istanbulda mısın?

0|0
    0|0
    • şu ingilizcebitmiştir.com diye bir site var. girip incele bence. sahibi mustafa özdemir diye biri. sanırım cemaatçi biri. ama öyle şeyler vaadediyor ki apışıp kalıyorum. 4000 tl istiyor. 10 taksit.

• Advanced seviyesinde yani üst seviyede ingilizceye sahibim.Toefl için kursa yazılmıştım, dil kursunda 1.5 senesini geçirmiş biri olarak söylüyorum, dil kursu dolandırıcıdır,sakın kaydolma. Dil öğrenmek istiyorsan ekle beni.

0|0
    0|0
  • amerikan kültür

0|0
    0|0
  • çince öğren daha iyi

0|1
    0|0
  • wall street tavsiyemdir

0|0
    0|0
  • Gündelik yaşam için mi iş için mi yoksa okul için mi?

0|0
    0|0
    • hepsi icin

• Eğitim kurumlarının hepsi tek kelime ile berbat! Ancak yabancı öğretmenli varsa konuşma pratiği açısından faydaları oluyor onun dışında seni mümkün olan en yavaş şekilde eğitip paranı ve zamanını sömürüyorlar.

İnternet üzerinden metinler çevirerek kendin çalışmalısın bence. Yada bir ingilizce öğretmeninden özel ders alabilirsin ama sakın bir kuruma gitme.

Kaça gidiyorsun bölümün ne?

• Bence WSI.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• fırsatın varsa yurt dışına çık, biraz yaşa derim.kurs murs fasa fiso söyleyim, sonra anlıyorum ama konuşamıyorumculardan olur çıkarsın;)

0|0
    0|0
  • Amerikan Kültür iyidir

0|0
    0|0
  • American Culture Club

0|0
    0|0
  • english time :)

0|0
    0|0
  • wall street abim gtmşdi güzel bir er önerrrm