Kimler ajansa kayıtlı?

Family ajansa dün üye oldum. Daha önce çekimlere gidenler, nasıl oluyor yardımcı olabilir misiniz?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• yeni starlar doğuyor :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• ben bir ajansa gidiyorum arada bir fotoğraf çekimi için çağrıyor beni 200 300 lira para veriyor yolluyor bazende reklam çekimleri oluyor 50 lira aldığım bile oldu

0|0
    0|0
    • Beni de çağırdılar gittim sete. çok eğlenceliydi:)

• benim çocukluk arkadaşıma 500 600 felan veriyorlar 2 dizide oynadı gitmedi lavuk daha devamlılığı olan bir iş değil çünkü :D

• Family ajansın sanat okuluna gidiyor musun?

0|0
    0|0
    • Hayır gitmiyorum. Zaten daha yeni kayıt oldum ajansa. Sen gittin heralde. Nasıl önerir misin?

• Şöyle söylim. Eğer ki sanat okuluna kayıtlı değilsen çok fazla birşey bekleme. Sadece ufak tefek 1-2 bölümlük roller ve ufak tefek figüranlık işleri alırsın. Genelde dizi oyuncularını kendi sanat okullarından seçiyorlar.

• Eski üyesiyim oranın biraz zor bir kuruluş aktif kullanırlar seni ama her türlü

0|0
    0|0
  • Istanbuldan çağırıyorlar 😊

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• BEN GEÇEN SENE KAYITLIYDIM. GERÇEKTEN ÇOK İLGİLİLER VE DİZİ PROJELERİNDE YER ALDIM. BENCE DÜŞÜNEN VARSA HİÇ DÜŞÜNMEDEN FAMİLY AJANSI TERCİH ETMELİ. CUMARTESİ GÜNÜ KAYIT YENİLEMEYE GİDİYORUM. SANADA HAYIRLI OLSUN İYİ Bİ SEÇİM..

0|0
    0|0
    • ayy çok teşekkür ederim inş. ilk defa böyle bişey yapıyorum okul tiyatrosunda yer alıyodum int araştırırken buldum

• Arkadaşlarım var üye olan ama bir fikrim yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...