Sanat için soyunmak doğru mu?

Sanat için soyundum diyorlar, sanat için öpüşürüm, sanat için sevişirim diyorlar. Sizce bu ne kadar doğru?

Güncellemeler:
Sanata sanatçıya saygı mı? Yoksa bu iş nereye gidiyor?
yanlış mı doğru mu?

0|0
27|23

En İyi Kız Görüşü

• Zaten böyle çok hoşgörülü bir milletmişiz gibi oynamaktan ne ar kaldı ne bişey. Saçmalık yani sanat bahane soyunmak şahane. İnsanlar da artık ne yapcağını şaşırdı kötülese cahil olur çünkü sanattandır dyip geçiyoruz işte saçmalık

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru tabii ki. Sanat dediğin özgür ortamda yapılır. Sanat toplumdur. Sen soyunmuyor musun? Öpüşmüyor musun? Sevişmiyor musun? Bunları sinemada izleyince ahlakın mı bozuluyor? Kıyamam.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 26

• Sanat dedikleri şey zina mi.
    Sanat için zina şart değil.

0|1
    0|0
  • Sanat için falan soyundukları düşünmüyorum, herkes çıkar peşinde sanat sadece bazılarının isteklerini karşılayan bir araç.

0|1
    0|0
  • Oto moka soyunuyorlar. Her filme her diziye, sanat icin soyunulabilir ama gercekten anlatmak istedigini yerine boyle ulastirabilcekse...

0|1
    0|0
  • Hayır doğru değil

0|1
    0|0
  • Katılmıyorum. İşlerine geliyor öyle söylüyorlar. Ayrıca gram kültürlü olmayan insanların böyle bir cümle kullanması da ayrı bir ironi.

0|1
    0|0
  • Şimdi işe biraz dini bakıcam ama.. En büyük sanatkar ALLAHtır.. Sanatı ise insan.. Haşa tabii bu bir örnek fakat o sanaktar yani yaratıcı yani ALLAH diyor ki ; "ZİNA YAPMAYIN" ... :)

1|1
    0|0
  • İnanmayın gavur icadı bunlar 😅

0|1
    0|0
  • o bahaneyle alttan alttan iş götürüyorlar.

0|1
    0|0
  • Sanat toplumdur. Insan dogasinda olan her sey sanat ile gosterilebilir. bir sakinca goremiyorum

1|1
    0|0
  • Yanlış

0|1
    0|0
  • Sanat tanımının ne olduğuna bağlı

0|1
    0|0
  • kişinin kendine kalmış bir durum yorum yapmak doğru olmaz bence..

0|1
    0|0
  • Yanlıştır.

0|1
    0|0
  • Dogru değil gurur, onur her zaman daha değerli dir

0|1
    0|0
  • saçmalık sanat öpüşmek veya sevişmek degildir.

0|1
    0|0
  • doğru bir yanı yok bence. insanlar sanat adı altında iyice hayasızlaşıyorlar.

0|2
    0|0
  • oyle sanat mi olur😕

0|1
    0|0
  • Yanlış.

0|1
    0|0
  • sanat insanın her alanını konu alır. sevişmek de yemek içmek gibi doğal bir olay. sanat herşeyi doğrudan yansıtmalı. işin içinde estetik varsa neden kötü olsun.

1|1
    0|0
  • Edepsizliklerine kılıf arıyorlar.

0|1
    0|0
  • Sanat bahane soyunmak şahane... Sanat için soyunulmaz. Soyunası gelmiş hepsinin.

0|1
    0|0
  • hayır.

0|1
    0|0
  • çok saçma

0|1
    0|0
  • Doğru değil bence.

0|1
    0|0
  • işlerine geliyor

0|1
    0|0
  • ne sanatı ya resmen insanın ahlakını bozmak için sanatı kullanıyorlar

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Adam gidip hırsızlık mı yapıyor, birisini mi öldürüyor tecavüz mü ediyor soyunuyorsa kendisine soyunuyor sen ne karışıyorsun. Sedat Peker gibi adamlara abi çeken tipler, kadına siddete tepki göstermeyen tipler, insanların sanatıyla kendi yaşantısıyla ugrasıyor. Birisi ne kadar çok ahlaktan bahsediyorsa en büyük ahlaksızlıgı o yapıyordur. Şu an senin profilinde bile lumbersexual yarı çıplak adam fotoğrafı var.

1|2
    0|0
    • anlamadığın şu; ben sanat için soyunmak doğru mu dedim, yanlış yapıyor bunlar demedim...

• sanat için yapamayacağım şey yok diyenden sanat aşığı olmaz..
    sadece dönemsel ünlü olur..
    açmakla öpüşmekle sevişmekle olsaydı Türkan Şoray gibi bir gerçeğimiz olmazdı..
    açarsan öpüşürsen en fazla hilal cebeci olursun..

0|1
    0|0
  • dogru kanka sanat insanın her halini anlatır sanatta ayıp olmaz :D

0|2
    0|0
  • Mantıksız bir tarafı yok
    sonuçta Anatomi çiziyoruz
    canlı modelin çıplak olması lazım
    Modeller bazen kadın bile olabiliyor

Yeter ki niyetiniz sadece çizmek olsun

0|1
    0|0
    • Ne haldeyiz yaa
      O zaman hastahendeki hasta da soyunmasın
      Sonuçta doktor bakacak o kişiye...
      De mi?
      Millet sapıtmış resmen

• bizim türkler için aşırı derece sakıncalı adam öldürmeye kadar gidebilcek bir şey =D ama yabancılar için gayet uygun ve mantıklı sayılabilir

0|1
    0|0
  • Değil.

0|1
    0|0
  • Soyunmayı reklam için yapıyorsa yanlış elbette. Maalesef Türkiye'de insanların bu konulardaki tabuları çok katı. Anında çirkin yakıştırmalar yapıyorlar bu yüzden bir numaralı reklam aracı oldu günümüzde. Bu tabular yıkılmadığı sürece yanlış, tabular yıkılırsa doğru ki yıkılmalı

0|1
    0|0
  • Yaptıkları işin ne olduğunu bilip yasallaştırma çabası

0|1
    0|0
  • yerine göre olmalı bence sanatta ama bence sanat tüm çıplağıyla pisliğiyle ortada olmalı bu dediğin tip insanlar genelde marjinal olduklarını kanıtlamaya çalışan insanlar tabi gerçekten böyle düşünen insanlarda var o ayrı

0|1
    0|0
  • Sanat için değil

Para için

0|1
    0|0
  • Ben sanatım kank

0|1
    0|0
  • Sanat ayağına goturuyolar işte herseyi asdf

0|1
    0|0
  • edep ve hayasizliga yeni kılıf

0|1
    0|0
  • İnnelik

0|1
    0|0
  • Poorno yildizlari rn buyuk sanatksr oluyo bu durumda :D

0|1
    0|0
  • soyunmak evliysen doğrudur, bide duşa girerken :)

0|1
    0|0
  • sanat için mi? aldığı para neyin nesi.

0|1
    0|0
  • Irispiligin sanata donusmesi

0|1
    0|0
  • Sanat için dedikleri para için aslında, yanlış soyunmaları toplumun da ahlakını bozuyorlar

0|1
    0|0
  • Sanat için orus. u bile olunur

0|1
    0|0
  • reklam olup gündem de kalmak isteyenlerin kendilerini aklamak için söyledikleri sözdür.

0|1
    0|0
  • doğru

0|1
    0|0
Yükleniyor...