Güney Koreyle ilgilenenler?

İzmir'de yaşıyorum ve bir korece kursuna gitmek istiyorum bildiğim kadarıyla 2 kurs var sadece biri ege lisan, diğeri de sejong enstitüsü açıkçası fiyatları da pahalı biraz bu kurslardan herhangi birine giden veya evde kendi çabamla öğrenebileceğim bir öğrenme seti önerebilecek, bu konuda fikir sahibi olan var mı?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• evde kendi başına ògrenmen mümkün değil zaten kursa gidince sana evlik òdev vericekler

0|0
    0|0
    • Bu dediğim iki kurstan hangisi daha iyi sence peki bir bilgin var mı?

• dönem ići etkinliklerine bak öyleyse hangisinin daha çok şey katıcagini düşünuyorsan

• Peki, teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• koreceye gıdecegıne çince ogrensene.. tabı hobı olarak dıyorsan ıs baska cıncenın avantajı cok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• yerinde oğren daha ucuz
    http://www.ye-ro.com/kore-dil-okullari/
    seul 15 gun gittim eğitim almama rağmen birazda evde kendım çalışarak alfabeyi okuyabiliyorum.. ama işten vaktim olursa dil oğrenmeye yerine gidicem.. imkanın varsa yerınde ogren... EĞİTİMİ İNGİLİZCE veriyolar zorluk çekmezsin

0|0
    0|0
  • Korece, japoncaya göre daha zor. Koreli ve japon arkadaşımlarım var. Japoncadan baya öğrendim ama korece 2 kelime öğrenemedim bir türlü :)

0|0
    0|0
    • Aslında tam tersi uzakdogunun en kolay dillerinden biridir korece cumle yapısı bizimkine benziyor genelde sondan eklemeli bir dil japonca daha zor bence cinceden soz etmek bile istemiyorum zaten korece bildigim bir cok kelime var kolay geliyor bana bilmiyorum ama yazmada ve cumle kurmada sıkıntım var tabi yoksa biraz kelime ve cumle bilgim var diziler sagolsun

• Eh işte, biraz ne linki merak ettim :)

• Ehehe istediğin şey ile alakalı bir link sadece :) Hatta video. Umarım işine yarar ;)

https://www.youtube.com/watch?v=T23St8JZ9GA

• Koreli kızlar güzel ilgileniyorum

1|0
    0|0
  • Hic bir fikrim yok, aslinda bu dille ilgilenenlere ait forum falan varsa arastir kayit ol oralarda bilgi cok gorursun

0|0
    0|0
    • Baktım da yorumlar eski hep yeni bişeyler gorememedim

• Evet cogu ingilizce biliyor zaten bikac koreliyle konusuyorum ingilizce ama ben korece konusmak istiyorum olay o yani ne derece yardımcı olabilirler ki yüz yüze tanıdığım biri olsa belki ama o da yok maalesef

• Iste diyorum ya, iclerinde sohbetin surdugu hatrin gececegi bir arkadas edinirsen sana en azindqn yontem yardimci neden olmasin 😊

• haha, korenin nufüsu neki korece ögrenesin, bosa ugrasmis olursun sonunda eline de birsey gecmez

0|0
    0|0
  • Sendemi istiyorsun

0|0
    0|0
  • orda mı yaşamak istiyorsun?

0|0
    0|0
    • Yok sadece ilgim var öğrenmek istiyorum yaşamak değil de gitmekte isterim hani böyle arada tatil yapar gibi ama yaşayabilecek kadar en azından genel şeyleri kapsayacak kadar bilmek istiyorum

• niye küçük p*ipi mi seviyorsun :D

• Saçmalamasan diyorum? Herkesi kendin gibi sanmak zorunsa degilsin sırf kore erkekleriyle muhabbet edebilmek için korece ögrenmek isteyecek kadar aptal degilim

• Neden kore anlatsana biraz..

0|0
    0|0
    • Dilleri kibar kültürlerimizde benzerlikler var ne bileyim işte seviyorum bazen sevmek icin neden gerekmez

• peki :)

Kızlar Ne Diyor 1

• koreylemezsen koreyleyemezsn

0|0
    0|0
Yükleniyor...