Kendinizi nasıl geliştiriyorsunuz?

kendinizi nasıl ve hangi alanlarda geliştiriyorsunuz

0|0
9|20

En İyi Erkek Görüşü

• Kültür olarak. vücut olarak. spor olarak. iş olarak. aktivite yamaç paraşütü rafting okçuluk vb gibi , film alanında oyun alanında siir alanında her alanda kendimi actim her şeyde gelistiriyorum. insan kendini geliştirmelidir sürekli

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir ara eğitim manyağıydım bulabildiğim ne kadar kurs varsa gittim ilk yardım dan tango kursuna kadar sonra üniversite iş derken zaman bulamamaya başladım ve hepsini bıraktım kimini tamamladım kimi yarım kaldı ama 7 yaşımdan beri annem sayesinde başladığım tai-chi de kendi kendimi haftalık programım doğrultusunda eğitiyorum onun haricinde psikoloji bölümü okuyorum ve alanımda başarılı olabilmek için en çok ona çalışıyorum, her gün yemek yaparak kendi kendimi geliştiriyorum, ve de fırsat buldukça kampa doğa yürüyüşlerine ve balığa gidiyorum

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Şimdi size kaba saba gelicek ama ama boks konusunda geliştiriyorum.
    20 Mart pazar ntv sporda milli takım adına dövüşüyorum allahın izni ile destek olmak isteyen izleyebilir.:) Duanızı eksik etmeyin Reklam oldu sanki biraz ama :)

1|1
    0|0
  • Şimdi üni son sınıftayım, . sınıfta erasmus yaptım döndükten sonra 4 ay ingilizce kursuna gittim onu bitirdim bu sene de ilk dönem yoğunluktan bişey yapamadım şu aralar diksiyon ve beden dili kursuna gidiyorum, bir de 1 seneye yakındır spor yapıyorum, bir de daha yeni yeni adam akıllı kitap okumaya başladım, 3-4 seneye bunların hepsini anca toparlarım herhalde :D

1|0
    0|0
  • Geliştirmiyorum şu aralar.

1|0
    0|0
  • teknik çizim alanlarında geliştiriyorum

1|0
    0|0
  • oncelikle bol kitap okuyarak hem kelime dağarciğimi ayrica hayal gucumu gelistiriyorum, yemek yiyerekte gobegimi :)

1|0
    0|0
  • Müzik. ve şiir alanında bir de fotoğraf hayalim. Var doğa fotoğrafçılgi

1|0
    0|0
  • ilim konusunda

1|0
    0|0
  • yöneylem araştırmaları anlamında ve rugby sporunda

1|0
    0|0
  • Futbol ve Dans

1|0
    0|0
  • Dans tiyatro ve mutfak..

1|0
    0|0
  • Vücut, dil

1|0
    0|0
  • İnsan davranışları tepkileri konusunda araştırmalar yapıyorum

1|0
    0|0
  • Mimarim mesleğim doğrultusunda lakin görsel sanat ile de ilgiliyim

1|0
    0|0
  • Futbol futbol futbol <3

1|0
    0|0
  • Sportifnve genel kultur alaninda

1|0
    0|0
  • Psikoloji konusunda bide kas gelişimi görüntü olarak değil rengini degistiriyorum

0|0
    0|0
  • aynaya bakarak yüzüme söyleyerek eleştiriyorum

1|0
    0|0
  • ahanda beeeyle :D

1|0
    0|0
  • malak gibi yatıyorum boş boş yaşıyorum. amacım yok

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Uyku ve yemek yeme alanında mastır yapıyorum😂

1|0
    0|0
  • yatarakkk :D

1|0
    0|0
  • Okuyarak :d

1|0
    0|0
  • Kitap gazete okuyarak

1|0
    0|0
  • şu an müzikle geliştiriyorum hayırlısı :D

1|0
    0|0
  • geliştirmiyorum duraklama devrindeyim

1|0
    0|0
  • mesleğimde

0|0
    0|0
  • Kişisel gelişim - iletişim, kitap okuyarak, yeni insanlarla tanışıp diyalog kurarak

1|0
    0|0
Yükleniyor...