En İyi Kitap Satış Sitesi Hangisidir?

En çok alışveriş yaptığınız, en sevdiğiniz veya en çok tavsiye ettiğiniz kitap satış sitesi hangisidir?

• Babil
    6% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
  • D&R
    59% (10)56% (5)58% (15)Oy Ver
  • İdefix
    6% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
  • Kitapyurdu
    29% (5)44% (4)34% (9)Oy Ver
  • Nadirkitap
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Odakitap
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Sozcukitabevi
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
D&R derken mağazasını değil, internet sitesini kastettim.

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• hangisinde indirim varsa ama gönderim hızı olarak idefixin hakkını yiyemem, çok hızlı gönderiyorlar, bir tanesinde (isim vermicem) godot'yu bekler gibi kitap beklediğimi bilirim

0|1
    0|0
    • Aralık ayında, yılbaşına doğru kitapyurdu ile idefix indirim konusunda iyice rekabet yapmaya bşlıyorlar :-D Kitap satış siteleri Aralık ayında şenleniyor :-) Bu arada kitapyurdu sitesinde bahar indirimi başlamış :-) Bu arada son alışverişimde idefix bana yıpranmoş bir kitap gönderdi, o günden beri idefixten alışveriş yapmıyorum.

• Birşey değil :-)

• @anaksaretemlss Ben KızılErik2 bu yeni hesabım :-D Sana takip isteği gönderdim, bana mesaj atar mısın, 1xper olduğumdan ilk mesajı ben atamıyorum

Kızlar Ne Diyor 8

• İnternet sitesi olarak kitapyurdu mağaza olarak D&R ama ben en çok sahaflardan 2. el kitap almayı seviyorum hem daha uygun oluyor hemde okuduktan sonra başka kitap ile değiştiriyorum şayet bir kitabı çok beğenirsem ve arşivimde yer almasını istersem okuduktan sonra yenisini alıyorum yenisini bulamazsam 2. el olanını alıyorum

0|1
    0|0
  • D&R sadece internet sitesi de değil.

0|0
    0|0
  • En çok D&R dan alıyorum

0|0
    0|0
    • D&R derken mağazasını değil, internet sitesini kastettim kırmızı başlıklı kız :-D

• kitap kalbi

0|1
    0|0
  • Bizzat kitabevlerinden almayı tercih ediyorum. Icerideki o kitap kokusunu içime çekmeyi seviyorum.

0|0
    0|0
    • Kitaplar siteden eline ulaştıktan sonra da kokusunu içine çekebilirsin :-) İnternetten kitap almak, kitapların kokusınu içine çekmeye engel değil, öyle değil mi :-)

• Bazı fantastik türler içinde bilim kurguyu barındırıyor, bu tür fantastik romanları seviyorum. Fakat vampirlerin altıldığı fantastik romanları sevmiyorum.

• O zaman bizimle değilsin :@

• DR Genel tercihim ama bizim eve en yakını Remzi Kitapevi

0|0
    0|0
  • D&r basta ama kitap yurdu da fena sayılmaz

0|0
    0|0
  • bence en kapsamlısı dr

0|0
    0|0
    • Eğer soruyu yanlış anlamadıysan, ben siteyi soruyorum, D&R'ın mağazalarını değil :-D Peki neden sence en iyi veya en kapsamlı D&R?

• ben de sitesinden bahsediyorum zaten diğer sitelere bulamadığım çoğu kitabı ordan buldum

Erkekler Ne Diyor 5

• İdefix

0|0
    0|0
  • Babili ilk defa duydum

0|0
    0|0
  • Ebay

0|0
    0|0
  • Kitapyurdundan saşma

0|0
    0|0
    • Sence neden diğer sitelerden daha iyi :-)

• Çünkü diğer sitelerden sipariş eden kişilerden baya mağdur olduklarını duydum. Kitapyurdundan yakınanı görmedim hiç. Ben de bir yıldan fazladır sipariş ediyorum sıkıntı çıkmadı hiç.

• pandora kitabevi, kendim calistigim icin demiyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...