Arkadaşlar size bir sorum olacak

telefon almayı düşünüyorum dokunmatik olacak bana hangisini tavsiye edersiniz yardımcı olablir misiniz

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• samsung galaxy s3 :) bende iphone 4s var aslinda bundanda memnunum ama samsung daha guzel. eger telefonlari kullanmayi iceriklerini iyi biliyorsan samsung galaxy s3 :)

0|0
    0|0
    • ya aslında ben kendime almıyorum bir yakınıma alacağız da yoksa gözüm yükseklerde değil :)

• elimden gelse yapardim ama bir is sahibi olomam lazim size telefon yollayabilme icin buradan :)

• hediye olarak göndermenizi talep etmemiştim ama iyi niyetiniz için teşekkür ederim :)

• nokia lumia :)=))

1|0
    1|0
  • galaxy ace

0|0
    0|0
  • i phone 5

0|0
    0|0
  • samsung mobile.

0|0
    0|0
    • tel'in maliyeti ne kadar acaba

Erkekler Ne Diyor 5

• telefon istiyosan samsung lumia falan al..

haaa ben sadece telefon olarak kullanmıcam boş zamanlarımda canımın sıkıntısını geçirecek herkesin kullandığı global bir dile sahip cihaz alıcam diyosun tabiki i phone..

0|0
    0|0
  • nekadar bütçen var? durumun iyise iphone al derim samsung güzel telefon aklından geçiyorsa alma sakın kasıyor her dokunduğunda ama yinede sen bilirsin ben iphoneyi öneriyorum.

0|0
    0|0
    • nokia'nın telefonları nasıl dokunmatik özelliği olanlar

• peki dosytum yardımcı olduğuın için tekrar teşekkür ettim

• rica ederim.

• iphone 5 al

0|0
    0|0
  • Samsung

Galaxy Wonder i8150 tavsiye ederim 700 TL

0|0
    0|0
  • bütçen ne kadar ? iyi bütçen varsa şu anda piyasadaki en iyi telefon xperia z.

0|0
    0|0
    • 800 kadar yolu var

• xperia z almaya paranız yetmiyor.yaklaşık 1900 tl.bu yüzden samsung galaxy s3 mini almanızı tavsiye ediyorum.

• 1900 beni fazlasıyla aşar :) samsung galaxy s3 mini daha makul olur sanırım

Yükleniyor...