Kitap okuyan arkadaşlar?

Genelde ne tür kitaplar okursunuz? Ona göre size soru sormak istiyorum. 😊

0|0
2113

En İyi Kız Görüşü

• kitaplığımda her türlü kitabım var, kişisel gelişimden tut da polisiye, klasikler. Şiir, Biyografi, bilim kurgu, fantastik... Ve başarım bu yıl kızım ilk kez sonunda kitap okumaya başladı. Ve artık kitaplığımda kötü çocuk serisi bile var :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• :D Ben yeni yeni kitap okumaya başladım benim için şimdilik tür fark etmiyor yeni yeni başladım yah. Hayal Gücüde süper kuvvetli zaten :D Gölge Hırsızı diye bir Roman var türü her neyse işte :D Yazarı Marc Levy :D

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 20

• Hmm.
    İlk zamanlarda elimden artı 18 kitaplar düşmezdi sonraları kitap zevkim gelişmeye başladı.
    Şimdi daha çok bana mesaj veren, düşündüren kitapları okuyorum.
    Ama romantik fantastik kitaplarıda okumaktan hoşlanırım :)

0|1
    0|0
    • Düşündüren mesaj veren derken felsefi kitaplar mı?

• Hem onlar hemde toplumsal konulara değine kitaplar.

• Anladım ben de antik çağla ilgili kitaplar araştırıyorum mitolojilerle ilgili 😊

• Polisiye okurum.

0|1
    0|0
  • Polisiye okuyorum

0|1
    0|0
  • Kişisel gelişim

0|1
    0|0
  • Klasikler, Polisiye, Tarih-Siyasi romanlar.

0|1
    0|0
  • Kişisel gelişim :) Bu aralar pozitif düşünce gücü ve çekim yasası üzerine baya okudum

0|1
    0|0
    • Çekim yasası nedir

• hayal kuruyoruz hayal niyete dönüşüyor niyet dua oluyor ve aniden dualarımız gerçek oluyor. Örneğin ; Bazen evede şu yemek olsa diye içimizden geçirdiğimiz zamanlar oluyor eve gidince o yemek oluyor. Yani biz dua ederken o kadar nasıl olucak ne zaman olucak vb. durumları düşünüyoruz o yüzden dualarımız geç kabul oluyor veya olmuyor işte hiç şüphe etmeden olumlu düşünmeyi başarırsak çekim yasası devreye giriyor evrenin yaratıcısı dualarımıza karşılık veriyor baya derin bir konu :)

• @KürşattTarıkk açıklamış buyur 😊

• Dram , aşk , gerilim tarzı :)

0|1
    0|0
  • Tarih, bilim kurgu, aşk, nostaljik roman, hemen hemen her tür

0|1
    0|0
    • Tam aradığım 😄 bana önerebileceğin tarih ya da bilimsel kitaplar var mı? Tarihi alanda antik çağ dönemine ait kitaplar okumak istiyorum😊

• valla antik çağ ile ilgili pek okumadım genelde Osmalı tarihi ya da yakın tarih okuyorum bazen ilk Türk devletleri ile ilgili

• Anladım teşekkürler 😊

• Klasikleri okuyorum son zamanlarda. Bir ara Osmanlı Tarihi okuyordum. Tekrar başlamayı düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • ask disinda hemen her turu okuyorum

0|1
    0|0
  • Polisiye

0|1
    0|0
  • Felsefe ve sosyal içerikli kitaplar

0|1
    0|0
  • Dünya klasikleri ünlü kitapları.

0|1
    0|0
  • Polisiye😬🔫

0|1
    0|0
  • Macera, gerilim, aşk

0|1
    0|0
  • felsefi ve batı klasikleri...

0|1
    0|0
  • karışık

0|1
    0|0
  • Şiir kitapları.

0|1
    0|0
  • Felsefi ve siyasi :)

0|1
    0|0
    • Tarihi kitaplar okudun mu hiç ya da bilim?

• Tarihi kitapları genellikle bir durum geçmişte yaşanmış bir olayla ilişkilendirilmişse daha iyi kavramak için okuyorum

• Antik çağ kitapları okumak istiyorum bende 😊

• psikolojik :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

Yükleniyor...