Günde kaç saat şarkı dinlersiniz?

Günde kaç saat ve kimleri ve hangi tür şarkı dinlersiniz benimki şöyle.

Serdar Ortaç - pop

Haluk Levent - Rock

Cem Karaca - Rock

Lil Wayne - Rap

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

• Sabahları: Genelde Rock ağırlıklı uyandırıcı ve sağlam şeyler... Yaklaşık 1 saat...

Öğle ve Öğleden Sonra: Ofiste müzik açan arkadaş ne açarsa onu... Genelde kaliteli şeyler dinliyoruz... Yaklaşık 7 Saat...

Akşama Doğru: Ofisten çıkınca da daha hafif genelde klasik müzik ağırlıklı şeyler dinlerim... Yaklaşık 1 saat...

Kısaca yatarken hariç bütün gün müzik dinlerim... Müziksiz yaşam düşünemiyorum...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• minimum sekiz. iş yerine gelir gelmez ilk iş müzik çaları açmak olur, evde de sürekli olarak itunes açıktır.

0|0
    0|0
  • İşe geldiğim günler taş çatlasa 1 saat ya dinlerim ya dinlemem.Extrasında izinli olduğum günler hemen hemen gün boyu şarkı dinlerim..

0|0
    0|0
  • sabah 10 akşam 5 arası sürekli dinliyorum power fm açık hangisi gelirse...

0|0
    0|0
  • bütün gün iş yerindeyim birde iş yerin prensipleri var hopörlör yasak dinleyemiyorum yani

0|0
    0|0
  • Bazen hiç dinlemem, bazen 1 saat, bazen tüm gün radyo açık olur. Ruh halime göre değişiyor dinlediklerim.

0|0
    0|0
  • bos zamnalrimda okulda olmadgmda evde

0|0
    0|0
  • sabah işe giderken başlarım akşam uyuyana kadar dinlerim...akşama kadar süper fm...akşam solw türk oda geceye kadar...

0|0
    0|0
  • Ferdi baba =9 veya 11 saat dinlerim

Müslüm=en fazla 5 sarkısını dinlerim dayanamam o adamın sarkılarına

Cevdet bagca =hep aynı sarkısını dinlerim ask yalanmıs sevda yalan, bilesin

hep sarıp giderim bölee

0|0
    0|0
  • belli bi saat söylemek zor.ruh halime göre degisiyor..

0|0
    0|0
  • En fazla 1 saat

Ahmet kaya

Sancak

Teoman

0|0
    0|0
  • sabahtan akşama Fenomen dinleyebilirim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sabah arabayla işe geliren 20 dakika boyunca Power dinlerim. Power Team çok iyi gerçekten. Hele o "hoca" yokmu :d İşyerine geldikten sonrada iTunes ile olusturdugum playlistlerden hangisi o günkü ruh halime uygunsa secer oynatırım. Aksama kadar full acık olur. Eve giderkende yine Power FM Cenk-Erdem'i dinlerim. Eve gittikten sonra yemek yerim takarım kulaklığı yine müziğe devam... 10 saat yaşıyorsam bir günde 9 saat müzikle geçiyor yani...

Buaralar Adele dinlemeye cok basladım, bunun dışında sürekli yabancı slow parçalar.

0|0
    0|0
  • işe giderken bi 15 dk işden cıkınca da o kadar akşam uyumadan önce kulaklığı takar uyuyana kadar genelde radyodan dinlerim

pal station favorim

radyo vırgın,mydonose yancı olark bunları dinler türkçe de ise joy fm,Karma türk, delta fm

0|0
    0|0
  • yaklasık 10 saat musık dınlerım mp3 ten evde pcden gıttım heryerde cıkarmam kulaklıgımı zorunda olmadıktan sonra , Club musıc

0|0
    0|0
  • oldukça fazla bilgisayar başındayım ve bilgisayar başında olduğum süre boyunca genelde dinlerim.

0|0
    0|0
  • yabancı hit mucis rihanna; jennifer lopez ;pitbull;britney spears;andrea; alexandra stan;(kat delura-drop it low dinle bu farklı )

0|0
    0|0
  • 20 saate yakin dinliyorum, degisiyor playlistim ama genelde iceriginde kesin apocalyptica ve bach bulunur

0|0
    0|0
  • bu sıralar 0 müziğim

0|0
    0|0
  • minimum 15 saat. zaten müzisyenim. dinlemediğim zamanlarda da çalıyorumdur kesin:)

0|0
    0|0
  • 1 saat filan dinlerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...