Yazlık önerisi olan?

yazlık önerisi olan var mışöyle kardeşim annem ve çocuklarla denize yakın knedimiz yemek yapabileceğimiz ya da oradan verilebilir apart ya da tatil köyü ya da günlük kiralık denizi güzel ve merkeze yakın(arabamız yok) ve fiyatı uygun olan bir yer önerebilirmisiniz.lütfen bölge değilde direk şu nerede kalabiliriz onu yazarmısınız.

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Erdek kesinlikle çok beğendim orda evde kiralıyabiliyorsun haftalık istersen oteldede kalabilirsin denizi güzel sakin bir yer sıkılırsan karşısı avşa zaten :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• burhaniye,ören,akçay tarafları güzeldir kafa dinlemek ve gecede güzel vakit geçirmek için ideal.pahalı biyerde değil.

0|0
    0|0
  • mersin kız kalesi beldesinde bir çok apart yazlık ev var. hepsini tek tek gezeip beğendiğinizde kalabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • bursa yeniköy boğaz derim. kemere de gittim ama bir yeniköy etmez sakin kafa ferah hava plaj arkada orman anlatmakla olmaz gidip yaşanmalık bir yer

0|0
    0|0
  • nerde olsun istiyorsun akdeniz ege marmara?

0|0
    0|0
  • kocaeli kefken-kerpe-cebeci

0|0
    0|0
  • Balıkesir'e git derim , nereye gideceğine de sen karar ver

0|0
    0|0
  • çeşme alacatı yad ayvalık balıkesır tarafı olabılrı tatlım

0|0
    0|0
  • sakarya karasu da var gtmedm ama bliyorm ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• shareton çeşme:):)

2|0
    0|0
  • güzelim sana didimi öneririm..denizi süper.orda 3.koyda kiralık evler var.otel olarak bende bilmiyorum.:):)

1|0
    0|0
  • İstanbul 'da yaşıyosan burası senin için ideal olur : link

0|0
    0|0
  • antalya konyaaltında gitmiştik istersen orada bir otel önerebilirim sahili güzel ama biraz taşlı ki biz zaten arabayla bütün Antalya'yı dolaştık her yerde girdiğimiz için denize fazla fark etmiyodu

0|0
    0|0
  • İzmir özdere diyorum, ya da alaçatı diyorum kırçiçeem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...