Ses mikrofonda mı daha güzel çıkar / Mikrofonsuz mu?

Evet arkadaslar yakında sahnede Adele-Skyfall söylücem.Sizce bir ses güzel/çirkin mikrofonda mı daha güzel/iyi çıkar yoksa mikrofonsuz çıplak seslemi daha güzel/iyi çıkar ?

• Mikrofonla
    50% (1)75% (3)67% (4)Oy Ver
  • Mikrofonsuz
    50% (1)25% (1)33% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Tabiki mikrofonla, miksere giren sese bir çok elektronik müdahale ile iyileştirme yapılır

1|0
    0|0
    • ANlatmak istedigimi anlatmışsın teşekkür ederim.Çok değiştiriyolar sesi :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Mikrofonla dene sonra da normal sesinle sen sec. cünkü bazı sesler mikrofonda farklı oluyor

0|0
    0|0
    • Evet haklısın evde mikrofon olsa denicem :)

• O kisiye gore degisir benim sesim mikrofoniktir mesela mikrofonda cok etkileyici bir ton alir. Bazisida var tam tersi

0|0
    0|0
    • Haklısın

• Rica :)Mikrofon kalitesine fazla guvenme onun sese etkisi minimum gibidir

• Tamam :D

• doğal ses her zaman iyidir. mikrofonun kaliteside önemli bittabi 30-40bin liralık mikrofonlar var misal cam gibi ses verir.

0|0
    0|0
  • mikrofon var mikrofoncuk var.

0|0
    0|0
  • Sezen Cumhur Önal gibi sesim var mikrofonlu mikrofonsuz farketmiyor anasını satayım..

0|0
    0|0
  • İkisini de denemen lazım bence. Sonra gülünç duruma düşme:)

0|0
    0|0
    • Evet prova yapmadan olmaz zaten :D

• beim sesim ses kayfı falan yapınca bana hiç güzel gfelmiyo

0|0
    0|0
  • Canlı muzıkle soylesınler halk ıcınde ben onları gorurum :) yanı cıplak ses dedıklerı sey

0|0
    0|0
  • Herşeyin yalını güzeldir

0|0
    0|0
    • Öyle olmuyo ama eko felan verildimi dadından yenmez ;)

• bağlama kursuna gidiyorum ne internet de ne mp3 çalarda nede radyoda öyle bir haz vermiyor dinlediğim türküler

• Piano ve şans dersine gidiyorum..Piano sesi heryerde güzeldir.Mp3'de,radyoda da çalsa fark etmez benim için..

Kızlar Ne Diyor 4

• mikrofonla

1|0
    0|0
  • sese bağlı. kiminin sesi mikrofonla daha iyi çıkar kiminin sesinin ise doğal hali daha güzel duyulur.

0|0
    0|0
  • 2sini de dene. Benimki mikrofonsuz daha güzel mesela.

0|0
    0|0
    • Hımm evde olsa mikrofon denicem :)

• mikrofonsuz tabi sahneyede bağlıda yırtarsın kendini o sesi çıkarmak için duyurmak için çok bağrırsın yazık günah söyle mikrofonla

0|0
    0|0
Yükleniyor...