Ateizmi çökerten soruyu soruyorum cevaplayabilir misiniz?

Yavru tüm örümcekler ilk ağ denemesini kusursuz yapıyorlar. Ağ yaparlarken bak şurası yanlış oldu diye bir durum yok! Doğuştan ağ nasıl yapılır biliyorlar ve can alıcı soru geliyor ÖRÜMCEĞE AĞ YAPMAYI KİM ÖĞRETİYOR?

Güncellemeler:
O iç güdüyü oraya yerleştiren kim?

0|0
10|27

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• Kalbinde Allah (s. a. v.) sevgisi olmayana en kralı gelse de anlatamaz. Boşuna uğraşmamak gerek. Yoksa daha çok antipatik olursun.
    Kavgacı ve ıspatçı bir yaklaşımla bu yola gitmemek gerek.
    şimdi görün bakalım bu soru karşısında ne diyeceksiniz diye kavga eder gibi :)
    Bu dünya fani. İnanmayan öteki tarafta görür...

0|1
    0|0
  • İşte budur. Sadece örümcek değil herşeyde bunu görürsün. Tüm oluşumun başlangıç sebebi ney yani? Allah insana şahdamarından daha yakın. Daha da drrinleşikçe bunu hissetmeye başlarsın. Ama saçma sapan akılsızca bahanelerle kaçmaya çalışanların Allah inancının olması beklenemez. İşte buda imtihan sırrı. Herkes inanıp cennete gitmeyecek. O yüzden cehennem yaratıldı.

Allah insana akıl vermiş, dünyaya göndermiş test ediyor. Kimi inanır kimi inanmaz

0|1
    0|0
  • insanları yadırgamayın lütfen müslüman ateist diye herkesin yaşadığı şeyler onu ateizme iten şeyler farklı küçükken kuran kursunda tokat yiyen bir çocuğun illaki büyüyünce öfkesi ve eğilimleri farklı olacaktır ya da ailesi dinden çok uzak olursa kaybolması çok rahat olucaktır arayışlara girmek normal kimse benim yolum tamamiyle doğru dememeli bence ben böyle inanıyorum demeli illa dini yaymak istiyorsanda teslim et inanmayan biri oldumu hoş görülü ol müslümanların iyi yönlerini göster en azından müslümanlara karşı oluşan yargı yıkılır tabi dinsizinde yobazı çıkar karşına muhattap olmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • Çünkü DNA'larında var. Bilim adamlari senin bu sordugun sacma sorulari hic dusunmuyormus veya cevaplamiyormus gibi sorman yok mu iste aradigim zeka :D

2|1
    0|0
    • Ulan mal.. Diyesim geldi sana.. O dna yı kim yarattı o Zaman onu cevapla.. canım canım yorum yapmışsın bide aradığım zeka demişsin.. Sen kuş beynindeki zekaya muhtaçken bu Kıza laf soktuğunu mu sanıyosun..

• Ulan kendini üstün zeka sanan idiot spastik özürlü mal.. Seni o Arap g. tüne sokarım çıkartır tekrar sokarım kardeşim.. Sen önce at gözlüğünü çıkar doğruları gör.. Sen biyoloji okuyacağına aç bir Kur-an oku bak ne neyden neden yaratılmış kul beyinli idiot..

• doğan bütün çocuklar totolarına iki şaplaktan sonra nefes almaya başlıyorlar.. peki onlara biri mi öğretiyor? :) öğrenim denen şey canlının doğasında olmadan bilgi alarak yaptığı şeye denir. ağ örümceğin doğasında var.. sen bana doğuştan sörf yapan örümceği gösterdiğin gün bende sana heh işte buna kim öğretmiş derim :)

0|0
    0|0
  • "O iç güdüyü oraya yerleştiren kim?"

AZUFJALKSFNASLFKNADİKASNFA

İmana geldim, imandan yazıyorum. Çok düşünüyor musunuz bu soruları? Hayır biz daha bilimsel şeyler için çalışıyoruz da. Atom altı parçacıklar, Higgs Bozonu falan belki duymuşsundur, sanmıyorum ama.

0|1
    0|0
  • peki o zaman şimdiki maymunlar neden insan olmuyor gibi bir şey oldu bu. Tamam ateizmi çökertelim ama bu tip yorumlarla mümkün değil.

0|0
    0|0
  • Ateizmi çürütecek soru? Teoriye göre primatlar varmış ( ben tam olarak hikayeyi anlatamayacağım) Bunlar ağaçta yaşarmış. Ağaçtan aşağı inip yaşayanlar insana evrilmiş. Diğerleri ise aynı kalmış maymun olarak. Peki soru şu? Maymunlar neden bizim kadar zeki değiller? Maymundan geldiği söylenen insanın maymun beyni evrim denen şey ile nasıl bu kadar gelişmiş olabilir? Ya da beynin evrim geçirerek bu kadar gelişmesi mümkün mü? Ya da herhangi bir beynin evrim geçirmesi mümkün mü?

0|0
    0|0
  • Ben müslümanım bu soru fazla çökertecek bir durum değil zaten insanlara sürekli doğadan örnek veriyorlar ama zaten kabullenmek istemeyen insana bunu kanıtlayamazsın o yüzden herkesin dini kendine yani sen ateistliği çökertsen ne olur...

0|0
    0|0
  • dinin çökerten cevabı veriyorum genetik aktarım yolu ile oluyor bu işler :)
    hem bunun ateizimle ne ilgisi var bu konu evrim teorisiyle ilgili, tanrıya dine inanmayan bir kimse evrime inanmak zorunda da değil

0|1
    0|0
  • bunlar hep o 9 yasindaki cocugun yarim akilli dogurduklari:) inandigin kitabin herbir satiri birbiriyle celisiyor haberin yok...

0|0
    0|0
  • Ben müslümanım ama böyle sacma sorular sorarak müslümanlara gülünmesini sagladıgınız için pek bişey diyemiyorum. Domatez de allah yazıyor cümlesiyle aynı kafa. Daha yaratıcı olun lütfen.

0|0
    0|0
  • Tanrı kendisinin bile kaldıramayacağı bir taş yaratabilir mi?

1|0
    0|0
  • Genetik köken

0|0
    0|0
  • Iç güdüsel mesela yumurtadan çıkan timsah hemen kendini suya atıyor veyahut da yeni doğan bir bebek yüzebiliyor

0|0
    0|0
  • ohoooo ona kalsa atesitleri mal eden bir sürü soru sordum birebir tartışmalarımda hiç cevap alamadım

0|0
    0|0
  • Oldu o zaman biz kalkalım...

0|0
    0|0
  • Sen Adem ve havvanın çocukları arasında ki ensest ilişkiyi açıkla bu kolay

0|2
    0|0
  • La bu onun DNA sinda olan duyusal. bir durum allah yaptriyor ağı

0|0
    0|0
  • evrim^^

0|0
    0|0
  • TÜM TEZLERİ YOK ETTİN HELAL :D boşver inanmasınlar dicem ama yazık ölüm herkes için :/

0|0
    0|0
  • Allah yazan bulutlar, meyveler falan değil mi?
    Ulan bırakın kim neye inanıyorsa inansın KİME NE !!

0|0
    0|0
  • O may Allah !!! atayizm çoktuu, iman power <3

0|0
    0|0
  • Genetik bilgi aktarımı var.

0|0
    0|0
  • Tamam aferin atayizmi cokerten kiz. Alkislayin Allahuekber vuhuuu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ateist değilim ama cevabını vereyim hayvanlar aslında bize matematik biliminin verdiği bilgileri kanıtlar nitelikte şeyler yaparlar. Arıların bal yaparken daire şeklinde ya da kare seklinde değilde altıgen şeklinde bal biriktirmesi gibi. çünkü böyle daha az yorulurlar. Öte yandan bunun sonradan öğrenilen bir şey olduğunu düşünüyorum. Yaşanarak. Doğduğunda bilgin var mıydı? Öyleyse nasıl bir hayvanın bir bilgi ile doğduğuna inanırsın ...

0|0
    0|0
  • Içgüdüler genlerle aktarılıyor güzelim :)

0|0
    0|0
  • Aferin ateizmi çökerttin.

0|0
    0|0
  • Ateist değilim ama bu soru basit olmuş. "Yavru martı neden vapura uçuyor simit atılacağını nasıl öğrendi" gibi bir soru

0|0
    0|0
  • Evren. Yapamasa hayatta kalmazdi. :D

0|0
    0|0
  • Ateizm bu soruyla cokmez bnce onlarin mantigi bam baska

0|0
    0|0
  • Benim dilim yok dese kalbim inanmıyor bir kere. Herkes o boşluğa düşüyordur belki bir süreçte ama , Allah hep yanımızda çok şükür..

0|0
    0|0
  • Haha Allaha şükür inançlı biriyim yoksa nasıl cevaplardım bu soruyu

0|0
    0|0
  • Ya ahahahahah her sey tamam bir orumcegin agi mi kaldi

0|0
    0|0
  • O akilsiz suursuz orumcek bunu nasil yapiyor? Okulunu mu okudu? Universiteyemi gitti hayir?

0|0
    0|0
Yükleniyor...