Hangi ulkeye gitmeyi?

isterdiniz asagidaki seceneklerden hangilerine gitmek isterdiniz

• Abd
    A seç
  • Brezilya
    B seç
  • Italya
    C seç
  • Letonya
    D seç
  • Misir
    E seç
  • Japonya
    F seç
  • Azerbaycan
    G seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
86

En İyi Kız Görüşü

• brezilya olabilir. her yaz farklı bir ülkeye gidiyoruz ailece son 8 yıldır. geçen yaz azerbaycandaydım. gence ve bakü de

0|0
    0|0
    • Bu sene formula1 için gitmeyi düşünüyorum Azerbaycan a. Nasıl bir ülke sizce?

• Rus mimarisini çok severim, evlerinin tavanı yüksek olur, yolları geniş olur, krem ve beyaz tonlarıni çok kullanırlar. Hani insanın gidince içi açılır. Azerbaycan da öyleyse güzel bir tecrübe olacak benim için. Bu Türklere kötü gözle bakıyorlar olayını bir kaç defa daha duymuştum, sebebini biliyor musun?
      Gence uzak mi Bakü ye

• sebebini gidince anlayacaksın. otele mi gittin ya da restauranta? tv de türk kanalları, taksiye mi bindin, türk radyoları. hep türk özentiliği.. bir diğer grupta bunu kaldıramıyor milliyetçi yaklaşıyor.. haklılarda aslında ama işte bizim suçumuz yok biz demiyoruz ya özenin bizim gibi yaşayın.. arada kalmışlar resmen. hem türkiyeye özenti hemde rusların sömürüsünd eyaşadıkları için onların adetleri geçmiş.. din öyle yaygın değil.

En İyi Erkek Görüşü

• Gardaş ülke azerbaijana gitmek isterdim.
    Bir gezip görmek isterdim.😊

1|1
    0|0
    • kesinlikle git inan bana hayran kalacaksın.. hele genceye gidersen, 70li yıllara gittiğini düşünürsün, ordan baküye geçersen aradan 5o yıl geçmiş gibi hissedersin öyle modern bir şehir :) tamamen rus mimarisi.

• mimariler rus döneminden kalma zaten. fakir ülke falan değil ayrıca petrol ülkesi bedava resmen.. gaz desen taşıyo..

• @Dajsy 1-2 hafta gezmek isterim. Bakalım duruma göre. Teşekkür ettim.😊

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• hepsineeee
    dünyayı dolaşmak istiyorummm :D yeni insanlar tanımak yeni arkadaşlıklar yeni şehir yeni ülke vs vs vs ama türkiye'm 1 numara bro

0|1
    0|0
  • ABD...

0|1
    0|0
  • İtalya fena olmazdı :)

0|1
    0|0
  • Ispanya ben

0|1
    0|0
  • Brezilya

0|1
    0|0
  • Hiçbirini beğenmedim belki ABD

0|1
    0|0
  • ABD 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Gezmek için diyorsan tayland. Ama kalıcı olarak diyorsan ülkemi seviyorum.

0|1
    0|0
  • Brezilya ya tekrar gitmek isterdim. Bunun dışında Amerika ve Japonya ya da isterim.

0|1
    0|0
  • Abd.

0|0
    0|0
  • Acayip bir Japonya merakım var.

0|0
    0|0
  • fransada yaşamak izterdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...