Bilginiz ne kadar yeterli ?

sosyal hayatınızda karşınıza çıkan şeyler tvde izlediğiniz programlar veya okuduğunuz bir kitap size kendinizi ne kadar cahil ne kadar bilgili hissettiriyor çok mu eksiğiniz var az mı

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• Herkes eksiktir...

0|0
    0|0
    • çok mu eksiğiniz var az mı diye bitirerek açıklamamı bende bunu vurguladım zaten bilmem farkedebildinmi :)

• olması gerekene göre azmı çokmu algını kapatmış söylemek istediklerini söylüyorsun sanki :D:D

• Evet algım kapalı şu an kafam başka yerde.Olması gerekeni neye göre düşünmeliyim ama bana yeterli...Kimse daha cahil muamelesi yapmadı en azından.

Kızlar Ne Diyor 6

• Yeterliyim ama öğrenmem gereken daha çok şey var

0|0
    0|0
  • her zaman çevremden bir adım önde olmuşumdur..ama kendimi hiç yeterli görmem sürekli geliştirmeye çalışırım;)çünkü dünya çevremden ibaret değil;)

0|0
    0|0
  • Bilgisizligim oyle boyle degil. Ozellikle uni. ye basladiktan sonra dehsete kapiliyorum ufaldikca ufaliyorum.

0|0
    0|0
  • Bilgisizim ben ya :d

0|0
    0|0
  • az çok çoğu konuda tartışmaya katılabilmek hoşuma gidiyor anlatıcak paylaşıcak bilgilere sahibim

0|0
    0|0
  • Yasıma göre normal

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Merak ettiğim şeyleri öğrenmeye çalışıyorum. Her şeyden bilgim, haberim olsun diye çabam yok. Merak ettiklerimin de çoğunlukla pek bir alakası yok. Kendi adıma rahatım.

0|0
    0|0
  • bilmenin sınırı yok.

0|0
    0|0
  • okuduğum kitaplar bana ne kadar az şey bildiğimi gösteriyor şevkle okuyup öğrenmeye devam ediyorum ömrümüz bilgilerin hepsini öğrenmek için yeterli değil :( bilgi açlığımı gidermek için elimden geleni yapıyorum çok eksiğim var.

0|0
    0|0
  • bilgi denen canavar hiç bitmez hep eksiğiz :) pratik bilgiler ve gündelik bilgilerde iyi olduğumu düşünüyorum ama her geçen gün üzerine yenisini ekliorm :)

0|0
    0|0
  • ölçüt televizyonda ki insanlarsa kesinlikle benden eksikleri var

0|0
    0|0
    • ölçüt sadece tvdeki insanlar değil ayrıca tvde izlediğin programlar deyince aklında show programları geliyorsa orayı bilemem ama profesörlerin çıkıp konuştuğu tartışma programlarıda var :)

• sohbet için teşekkürler :) yalnız olmadığını bilmek güzel şey

• ben teşekkür ederim eyv

• Türk dizileri,dolaylı olarak dizi oyuncuları ve yerli yabancı popçular konusunda cahilimdir.

0|0
    0|0
  • :s :s :s

0|0
    0|0
  • kendı yagımızda kavruluyoruz

0|0
    0|0
Yükleniyor...