Hiphop kültürü hakkındaki düşünceleriniz neler?

hiphop kültürü hakkındaki düşünceleriniz nelerdir...

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hip hop kültürü ülkemiz de tam anlamıyla gelişmemiştir.

piyasanın sözde önde gelen bilindik abileri sago ve ceza aynı tastan yemek yemelerine ragmen birbirlerine çook guzel diss'ler giydirmeyi ihmal etmemişlerdir tabii bi'de kolera ve ayben var ateşi körükleyen parkta oynamaları için bunları geri de bırakıp gerçek hip hop kültürünü oluşturan abilerimizin yanınan gidelim.

Carte bir numara diyerekten bizde ki hip hop aşkını sevdiren abilerimiz en ön sırada tutar sevgilerimi her daim sunarım.

jedi mind tricks - bu adam hip hop'un kralı diyebilecek kadar ileri gidebilirin çünkü yapmış oldugu tüm işlerde hip hop alemin tozunu attırmıştır..

gelelim killa hakan abimize.. Türkçe rap de bu abimizin üzerine kimseyi tanımam.. liderligindeki gangsta grubunda olanlar ise yavaş yavaş hip hop kültürümüze yakışır şekilde geriden dogru geliyorlar...

asi stayla,yaralı stayla,derbeder stayla,isyankar stayla tarzı tinerci tayfalarınıda bu alemin çöp kutuları olarak görüyorum...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hip-Hop severim,ama Türkiye'de pek ilerlememiştir bana göre,ABD'de JMT,AOTP,Vinnie Paz,Wu Tang,213,2Pac,Cypress Hill gibi rapperlar tozu dumana katıyorlar(gerçi bazıları öldü ama :/ )

0|0
    0|0
  • bana göre çok yorucu

0|0
    0|0
  • çok nalet birşey.

1|0
    0|0
  • Hiphop'un kültürü Sagopa Kajmer'dir

0|0
    0|0
  • oda mı kültür oldu...

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• 2Pac ve Notorious B.I.G ölmeden evvel var olan bir türdü.

1|0
    0|0
  • Saçmalık.

0|0
    0|0
  • modaydi bir zamanlar...

0|0
    0|0
  • Sago'yu severim. Diğerleriyle ilgilenmem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...