Belgeseli benim gibi çok seven var mı?

Merhaba arkadaşlar

Ben belegesel izlemeyi çok severim. Aceba aranızda belgesel izleyenler var mı?

Varsa da ne tür belgeselleri izlersiniz?

Güncellemeler:
Önerdiğiniz konular var mı?

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• izlerim tabi :) digitürk 193. kanaldan başlayıp 182 arası zaplarım hangisi ilgimi çekiyorsa tabi.. yaşadığım bölge de belgesellik zaten :) denizle ilgili olanları sevmiyorum. uzayla ilgilileri de sevmem içinde orman hayvanları olsun doğa olsun nehir falan her türlü izlenir :) ayrıca bunlar harıcınde depo savaşları modern rehinciler favorım bu ara... sen neler izlersin ?

0|0
    0|0
    • Tarihi belgeselleri seve seve izlerim ama ben değişik ve çok ilginç konular arıyorum mesela afrikada kadınları sünnet ediyorlar. Sizce de bu konular çok ilginç değil mi?

• Ben bulurum :D aslında çok üzücü bişey. Allah yardımcıları olsun.

• üzücü ve gerçekten tuhaf :)) bide afrikada %90 a yakın yaygınmış Allah akıl fikir versin en diyim (:

Erkekler Ne Diyor 19

• ÖSS ye hazırlandığım dönemdi. Sene 2000 falan. Bilgisayarımın olduğu odada bir TV, sürekli discovery kanalı gösterirdi. Sabah akşam. Ezber ediyorsun bir yerden sonra. Çok severim ben belgeselleri. Ama daha çok "bilim" ile ilgili olanları. Ayrıca uzay, yıldızlar, atom altı fizik. Vay anam vay...

0|0
    0|0
  • An itibariyle 18 erkek - 2 kız. Lassie bize bir şey anlatmak istiyor.

Neyse Mythbusters link Brainiac link

Adam Curtis'in belgeselleri: Hele "the century of the self" link

Planet Earth link

How it's made link

0|0
    0|0
  • national geographic'te anlata anlata bitiremedikleri kuşu Yaban tv'de 2 dakikada vurdular.O günden beri belgesel izlemiyorum.

1|0
    0|0
  • ben çok severim. genelde bilimsel belgesellerin her çeşidini severim tarih ve astronomi fazlasıyla ilgimi çekiyor

0|0
    0|0
  • tarihi belgeseller tercihim..

misal dün ntv'de abd nin gizli tarihi isimli belgesel vardı.

onun haricinde trt'de "şahların labirent"i, ülke tv'de "arşivci", ve kanal 24'de "keşke olmasaydı" gayet başarılı belgesellerdi..

0|0
    0|0
  • Doğa belgeselleri

hayvan yer küre bitki örtüsü oramanlar ,evrenin sırları diye bir belgesel var D.Channel da mütiş bişi

0|0
    0|0
  • Hayvan belgesellerinin insana pek bir şey kattığını düşünmüyorum. Tarihi, coğrafik ve byiografik belgeseller ilgimi çeker.

0|0
    0|0
  • Ben severim.bilimsel şeyleri dünya uzay makineler.. hayvanlar.böcekler ve vahşi hayvanlar.. Osmanlıyla ilgili olanlar. vs

0|0
    0|0
  • Tarih ve hayvan

0|0
    0|0
  • Böcek möcek, haşare, akrep vb. küçük yaratıkların belgeselleri ilginç oluyor.

0|0
    0|0
  • Severim her türü izlerim ama favorim doğal gizemler ve mega yapılar. Birde History'de Modern Rehinciler oluyor bu ne denli belgesele girer bilmiyorum ama hoşuma gidiyor o programda.

0|0
    0|0
  • hayvanların özel hayatına girmeyin bırakın özel hayata saygı lütfen hayvanda olsa özel hayat özel hayattır

0|0
    0|0
  • bu mükemmel..

link

0|0
    0|0
  • Cok severim zevkle izlerim her denk gelisimde mesela hafta sonlari haberden onde samanyolunds ysyinlaniyo firsat bulunca kacirmam izlerim

0|0
    0|0
  • Belgesel delısıyım Genelde savaş belgesellerını ızlerım..1. dünya savası.2. dünya savaşı.

diğer kucuk savaslar. 50 saat ızlemısımdır 1 ay ıcınde.

0|0
    0|0
  • Antik medeniyetler hakkındaki belgeseller

0|0
    0|0
  • hava alemi kartallar

0|0
    0|0
  • evet bnde çok severim belgesellerii

0|0
    0|0
  • 7 / 24 ızlerım.