Blog kurma hakkında bilgisi olan

blog acmayı dusunuyoruz arkadasımla blog acarken neler yapılmalı ve işgi çeken neler olmalı? blogta olmazsa olmaz neler olmalıdır?

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• blog genelde kişisel bilgiler içeren ve kişinin kendi özgün yazılarını ve resimlerini ( cektiği resimler gittiği yerler gibi ) ve hatta güncel hayata yaptığı yorunları ve keza durum analizleri içerebilir

benim gibi şiirlerimi kısa hıkayelerimi hayat kurtaran pogramları yayınlaya bilrisin

1|0
    0|0
  • bir ilgi alanı belirleyin önce. ne yapmak istiyorsunuz. şiir mi yazacaksınız. yemek tarifi mi? ona göre sayfanı yönlendirirsin...

1|0
    0|0
  • link

link

inceleyebilirsin.. :))

1|0
    0|0
  • önce konsept belirle, bir sürü şeyi çorba yaparsan başta kendin beğenmezsin.

1|1
    1|0
  • 1- Uzman olduğun ya da ilgi duyduğun sürekli takip edip araştırdığın bir "ALAN"

2- Özgün içerik, yani ctrl+c - ctrl+v Mantığı değil. Kendi yorumun bilgin ve anlatış şeklin. Bu çok önemli.

3- İlgilendiğin alanla ilgili örneklendirmeler, haberler, resimler içeriğe uygun olmalı.

4- Sadelik, içeriğin alana özgün olması gereksiz cümle ve örneklerden kaçınmalısın.

5- SABIR, işte bu çok önemli :)

1|0
    1|0
  • Sorunla alakalı değil ama şu resmindeki kuş cennet papağanı yavrusumu:)

1|0
    0|0
  • www.bidusun.com takip ettiğim bir bayanın blogu. Esinlenebilirsin.

1|0
    0|0
  • bloklarda gerçeklerden ve kendinizden güncel olaylardan bahsedip arada etkinlik yaparsanız çok iyi neticeler elde edebilirsiniz..

1|0
    0|1
  • siteyi ne amaçla açmak istiyorsunuz ona göre yardımcı olalım

1|0
    0|0
    • insanlara degişik bilgiler öğretmek amaciyla yardımcı olmak vs

• blogspot.com wordpress.com gibi hazır birinden bir isim alıp başlayabilirsiniz. yazıya açıklayıcı başlıklar yazmak, yazıyı mümkünse kısa tutmak, görsel eklemek faydalı olabilir. bir de google da ne arayarak gelebileceğini düşünerek başlığı/içeriği yazmak daha çok ziyaretçi getirir. başarılı örnekler bulup onlardan çok şey öğrenebilirsiniz. kolay gelsin

• link inden faydalanabilirsin..

1|0
    0|0
  • Bloğun ne bloğu olacak? Ne üzerine?

1|0
    0|0
    • karma olabilir her telden

• Kurduğunda bana mesaj atarsan sevinirim =)

• peki sagol :)

• Özgün içerik, güzel keywords lar.

1|0
    1|0
  • Conan Video Blog bir numaradır :D incele bence :D

1|0
    0|0
  • Güncel konulara değinmen gerekir. Tarafsız yazılar vs.

1|0
    1|0
  • ben yardımcı eklersen uzun iş cunku burdan anlatılmaz

1|0
    1|1
  • takıl kafana göre ne kasıyon yaa :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• açıkçası blog sizi uğraştırır. tumblr açın. fotoğraf çekebilen biriyseniz moda bloğu ya da fotoblog. yemek yapmakla ilgileniyorsanız pratik yemekler olur. teknoloji blogu olabilir ama pek size hitap etmiyor sanırım. kitap eleştirisi yapabilirsiniz. ya da dekorasyon ya da müzik eleştirmenliği. video çekerseniz daha hoş olur hatta. yazma yeteneğiniz varsa yazın ama araları resim ve müzikle süslemeyi unutmayın. :)

1|0
    0|0
  • bende isyiyommmmm :D

evde incelicem cevapları , kaybolmasın diye yazdım ;)

bloğunda başarılar :)

1|0
    0|0
  • o kuş ne tatlı

0|0
    0|0
  • o değil de ben hayatımda böyle tatlı kuş görmedim yahu sevilesi şey

1|0
    0|0
Yükleniyor...