İstanbulun en sevğiniz yerler neresidir nedeniyle beraber :) ?

Güzel ama bir o kadarda trafik kalabalık olmasına rağmen böyle sevdiğiniz tadına doyamadığınız yerler neresidir işimden dolayı gezemedim ama hani bilgim var tabiki gezip görmek bir başkadır sizin gezip gördüğünüz baktıkça doyamadığınız nerelerdir nedeniyle yazın bakıyim eic seçicem

Güncellemeler:
hepinize benden +1 güzel yerleri yazmışınız teşekkür ederim hepinize

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Kadıköy moda
    İstinye sahil
    Cihangir
    Bağdat Caddesi ☺☺
    Ulus parkı gel gezdiririm seni 😂😂😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Rumeli feneri-tarihi yönüyle
    Kuzguncuk- hem tarihi hem cafeleri
    Eminönü-sultanahmet-eyüp-çocukluğum
    Onun dışında taksim alışveriş için, Üsküdar, Kadıköyde gezmek için güzel yerler

0|1
    0|0
    • taksime gitmedim ama kalabalık evet o kalabalıkta nası gezilir ki biraz tuhafıma geliyo

• Hayır özgüvenden kaynaklanan bir durum değil. şehirde tarih ve yaşam iç içe. böyle olunca da sadece bir alanda yaptığın gezi bile bir gününe sığabiliyor. fotoğraf çekmek gibi bir hobim edinirsen daha keyifli bir hale gelir gezi

• haklısında hani sonuçta gezmekte özgüven gerektiren bişey sosyal ortamlara falan girme ben mesela bir ortama girince herkes bana bakıyo ya da hadi düşürsem herkes bana gülerse ya da bişey olursa diye olumsuz şeyler düşünüyorum

• beşiktaş ve kadıköy

0|1
    0|0
  • Istiklal caddesi... tiklim tiklim olmasi icin ve barlar sokaklari
    Ortaköy mecidiye caminin orasi... insanlar yok olunca sabahlara dogru, cok güzel anilarim var

Ve tabiki fathi'de topkapi ile sultanahmet arasi... oralari okadar cok gezdigim halde halen cok hosuma gidiyor ve mutlu ediyor beni

0|0
    0|0
    • istiklal caddesi kalabalık hani orda gezmek nası bir duygu ki sonuçta insanlardan dolayı pek bişey yapılmaz gibime geliyor

Erkekler Ne Diyor 3

• yakacık
    beykoz
    poyrazköy
    yaros kalesi
    kanlıca
    istinye
    atatürk orman çifliği
    beykoz ve yakacıktaki mesire alanları

0|1
    0|0
  • sarıyer besıktas

0|0
    0|0
  • Valla 5 aydır ist dayım yerleştim ama hala gezemedim biri beni gezdirse ya ☺

0|0
    0|0
Yükleniyor...