Fifty shades of grey hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben film cinsel içerikli filan diye duymuştum ama bence abartılmış.öyle her yeri aynı değil aslında adamın psikolojisi bir yandan kadının psikolojisi anlatılıyor. ve bence yapılanlar çok da ilginç değil bunu yapan insanlar var ama grey bunu yaşam stili haline getirmiş yani yaptığı herseye takıyor takıntılı sürekli eski yaşamından izler. ve değişim süreci başlıyor. aşık oluyor bence bu psikolojisi bir bozuk bir adamın aşık olması degismesi, ve herseye rağmen onu seven bir kadın... bence serinin devamı da güzel olucak güzel bir filmdi gerçekden bay grey grininelli tonunu yaşıyordu. siyah bir adam değil beyaz da değil hiç birimiz tam siyah ya da beyaz değiliz ama hayat ona siyahlar ve beyazlar karışık koymuş çok tonu var çok farklı yönleri var. bence izlemeyenler izlemeli ve bunu cinsel olarak görüyorsanız sadece izlemeyi elbette böyle sahneler var herkes izliyo ama olay bundan ibaret değil ayrıca sonu iyi değil diyenelere de cevabım şu zaten devamı gelecek ve ilk baştaki asansör sahnesini aynısı birbirlerinin adını söylüyorlar bu tırnak isareti koyup kapamak gibi aşkı hissetmek gribi elli tonun da ve devamındaki filmde yeni parantez açılıcak sabırsızlıkla bekliyorum😀

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• tam bir zaman kaybı

1|0
    0|0
    • Yok ya çok güzel

• dediğin gibi olsa bile saçma hiçbir katkısı yok filmin

• Yabi katkısı herkeze olmayabilir ama ben değişik karakterleri insan psikolojisini çok severim

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• a serbian izle sen bide

1|0
    0|0
  • Iyidir güzeldir izlemek lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gerçekten rezalet bir filmdi

0|0
    0|0
  • şişirilmiş.

0|0
    0|0
    • Yok ya cidden güzel konusu

• Oyuncular da iyi sadece kısa detay sizdı

• Aynen kısa detay six olmasi iyi değildi bazı yerler gereksiz uzundu bence zaman iyi kullanılmamis

• ilk film kitaba göre gerçekten kötüydü umarım diğer serileri kitaba uydururlar. oyuncular iyiydi ama filmde ruh yoktu

0|0
    0|0
    • Kısa geldi bence yani çok az detay vardı ama temel konu işlenmişti yinede

Yükleniyor...