Psikolojik/bilim-kurgu/fantastik film önerebilir misiniz?

Yarın 8 buçukta sınavım var, uyumama kararı aldım çünkü dün akşam da uyumamıştım ve gündüz 8 saat uyudum. ders çalıştım şimdi film izlemek istiyorum. özellikle The butterfly effect tarzı veya zamanda yolculukla ilgili sürükleyici film önerisi istiyorum. teşekkürler:)

Güncellemeler:
hangisini izlesem bilemedim ki:/ mr. nobody ve ben x i indirmeye başladım. bi de başka bir yerde diye bir film indiriyorum. hepsini bugun izleyeceğim galiba :P

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Sınav ıcın basarılar diliyorum sımdıden Allah yardımcın olsun da keşke biraz uyusaydın dostum :) O uyku hep sınavda bastırır zaten :)

0|0
    0|0
    • insallah uykum gelmez sınavda:P gündüz 8 saat uyudum sanmam geleceğini :/

• istersen 18 saat uyu :) Gece uykusunun yerını tutmazz hiçbirseyy sımdı uyusan aslında ne bilim en azından bıraz ıyı olur dıye dusunuyorum ama gec kalma ıhtımalınde olabilir :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Gizemli nehir güzel daha dün izledim bende.

0|0
    0|0
  • Aaaaaaa tam senlik bir film var elimde; Mr. Nobody

0|0
    0|0
  • Bu arada Baslangic filmi super izlemediysen

0|0
    0|0
  • Basarilar ;)

0|0
    0|0
  • Kapan filmini öneririm.

0|0
    0|0
  • bence biraz daha çalış ne kadar çalışırsan çalış yeterli gelmezz :D ah şu sınavlarrrr

0|0
    0|0
  • in time güzel bir film

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Küre(başrol-dustin hoffman)-hem psikolojik,hem bilimkurgu-hem de fantastik

0|0
    0|0
  • fantastik

0|0
    0|0
  • İm number 4 ,thor,green latern,maymunlar cehennemi:başlangıç (süperdir, öneririim) aklıma gelenler

0|0
    0|0
  • Gizemli Nehir filmini izliyebilirsin oda zamanda yolculukla alakalı birde inception var oda ruyalar ile alakalı bi film korku istiyorsan paranormal activity veyaz gelecege dönüş serisini izliyebilirsin :)

0|0
    0|0
    • inception ve back to the future izledim. gizemli nehir e bakacağım. paranormal activity izlemek istemiyorum. o tarz filmleri sevmem. sağol

• bende şuan gizemli nehir i izliyorum :)

• source code. biraz geç kalmışım ama bulunsun aklında.

0|0
    0|0
  • Çelik yumruklar-yeşil yüzük-thor-

0|0
    0|0
  • 'ben x' iyidir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...