Popüler kültürün hayatımıza etkileri neler?

Popüler kültür kitle kültürünün somut şekillerinden biri sizce bunun bize etkileri neler ?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Modern kölelik...

Antik çağda İmparator Neron nasıl sahnede dandik oyununu sahneledikten sonra zorla izleyicilere kendini alkışlatıyorsa, bu da öyle... Modern kölelik, aslında sevmediğimiz şeyleri bilinç altımıza soktular.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Popüler kültür = popüler kültürsüzlük. Daha ne olsun ki !

1|0
    0|0
  • arkadaş iki satır okuyan filozof oluyor, yahu herşeye bu kadar anlam ve sorumluluk yüklemeyin, her akşam ıspanak yemiyoruz,arada patates cipsidi yiyoruz.

-İnternet magandalığına giriş-ders-1 kafası çalışan insanları eleyin:DDD

0|0
    0|0
  • herkesin bir popisi vardır :D popüler kültürün altında ezilmekten kurtulamayız.hayatın her alanını etkiler.

0|0
    0|0
  • popüler kültürden çok popüler üslup önemlidir.

0|0
    0|0
  • geçici zevk

0|0
    0|0
  • Popüler kültüre adapte olursanız sıradanlaşırsınız, karşı koyarsanız marjinalleşirsiniz en önemli etkisi budur.

0|0
    0|0
  • popüler kültür halk tarafından üretilir çok kısa zamanda tüketilir..popüler kültüre uymayan yada benimseyemeyenler yadırganır...

0|0
    0|0
  • çok sıkıcı bir soru ama şunu söyleyebilirim popüler kültürün içinde kalamazsak bilinki soyut bir hayatta kaybolmuş bulursunuz kendinizi

0|0
    0|0
  • atım ve ben ahırımızda gayet mutlu sergüzeşt bir hayat yaşıyoruz.

1|0
    0|0
  • Birbirinin aynı giyinmiş, aynı tavırlı, aynı düşüncede ve aynı tornadan çıkmış insanlar.

0|0
    0|0
  • Atilla taşın ham çökeleğinden sonra asla eskisi gibi olamadım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Popüler kültür: 'Pop' teriminden yola çıkarsak var olmasıyla yok olması arasındaki zaman diliminde içinde bulunduğu kitleyi sömüren, sıradanlaştıran, körleştiren sabun köpüğünün literatüre geçmiş halidir.

0|0
    0|0
  • Gereksiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...