Turk kizlarinda ozentilik

Evet turk kizlari hepsi degil ama cogu cok ozenti. Avrupali kizlara ozeniyorlar. Onlar gibi olmak icin saclarini boyorlar ben hic yakistiramiyorum bunlari neden yapiyorlar?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Benzer makyajlar, benzer hareketler, benzer giyimler, benzer saç renk tonları, benzer saç renk tonlarına benzer renklerde giyisiler, benzer parfümler gözlemlediğimde hep aynı şeyi görüyorum, sadece yurtdışındaki kişilere özenmiyorlar ülkemiz içinde de birbirlerine özeniyorlar, herkes birbirinin kopyası gibi, bakışlar, davranışlar bile. Çok yapmacık gerçekten herkes olmasada çoğunluk öyle özgünlük yok.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Globalleşen bir dünyada yaşıyorsun. Modaya yön verebilecek estetik ve sanatsal bir bakış açın yok ülke olarak. Haliyle ilk icra edenden çalıyorsun, etkileşiyorsun.

0|0
    0|0
  • sonradan görme işte herhalde beğenilmeme kokusu olsa gerek

0|0
    0|0
  • iyi de bu özentilik değil ki bakımlı olmak herkes için iyidir yani ona buna özenmeye gerek yok

3|0
    0|0
  • kız olan sensin söylede bizde bilelim :)

0|0
    0|0
  • Bende çok özentiyim yaa yemek yiyorum tuvalete gidiyorum.İnanır mısın? avrupalılar yapıyor diye yapıyorum bunları yoksa işim olmaz.

1|0
    0|0
  • ağzına eline klavyene yüreğine saplık senin :)

0|0
    0|0
  • way amk yazanların alayı erkek ... Cahillik .

0|0
    0|0
  • Tam istediğim tipsin benimle evlen ;)

0|0
    0|0
  • Yapacak birşey yok.

sadece sac boyaları mı sence? bunu bosver. sac boyasınalr sorun bu degil ki

Avrupada ahlak yok. Türk kızlarını ayırdeden en büyük özellik buydu. Ahlak yavaş yavaş tükeniyor. özentilik bu işte.

1|0
    1|0
  • sonunda benimle aynı fikirde bir bayana denk geldim:))

0|0
    0|0
  • erkeğini mutlu etmek için olabilir mi ?

0|0
    0|0
    • mutlu etmekle ne alakasi var?

• saakkaaaaaaaaa

• sen ne anlarsın amk salağı be

Kızlar Ne Diyor 6

• evet maalesef bazıları öyle çoğunlukla başkasına özenip ona yakışıyorsa bana da yakışır düşüncesiyle kendilerini olmak istedikleri fakat olamadıkları birine dönüştürüyorlar..

0|0
    0|0
  • Neden yapıyosun?

0|0
    0|0
  • Niye belki onlar Türk kızlarına özeniyorlar.s.s

1|0
    0|0
  • canı isteyen yapsın banane

0|0
    0|0
  • saç boyatmak piercing takmak sadece avrupalılara mı has? türk kızlarının yapmaya hakkı yok mu

1|0
    0|0
    • neden illa sariya boyatiyorsunuz yakismadigi halde?

• ben 20 yaşındayım saçlarımı hiç boyatmadım boyatmayı da düşünmüyorum piercng vs de hiç kullanmadım.. ama biz yakışmıyor desek bile kişi kendini mutlu hissediyorsa boyatmalı.. yani bunlar avrupalılara özel bir şey değil ki

• Ne kadar özentide olsalar bazılarına sarı saş yakışmıyor maymun gibi oluyorlar,gerçekten yakışmıyor..Saç boyası sadece Avrupa da yokki Türkiyede de alası var bunların ama özentiliğe tamamen karşıyım katılıyorum bazıları abartıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...