Hadi bakalım anlatın neyin nesi bunlar?

tiki tiki fotolar paylaşıp selfiii selfiiii yapacağınıza azıcık kültür edinin. araştırmaya belutsjer den başlayın. belutsjer in ne olduğunu nereden geldiğini söyleyene 1 çikilota hediye.Hadi bakalım anlatın neyin nesi bunlar?

0|1
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsini ansiklopediden okudum.

0|0
    0|0
    • Hem ben seni eig seçmedim ki ya site seçmiş otomatik olarak.

• Çok pis ederim

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• resimdekiler sanırım asya halklarından örnek. baloch demek istediğini düşünüyorum. pakistan kuzeyi ve afganistan kuzeyindeki bölge baloşistan

0|0
    0|0
  • yav duymuş bir yerden gelmiş burda artistlik yapıyo duyanda sanatı ilber ortaylı kadar iyi bilen sanata yön veren sanır

1|0
    0|0
    • (ilber ortaylının tarihi bildiği kadar) laf sokma çabası olmasın diye açıklama ihtiyacı hisseettim

• Yaradılışın özeti

0|0
    0|0
  • kim bunlar reis

0|0
    0|0
  • bu bilginle ezdin bizi

1|0
    0|0
  • neyi merak ediyorum biliyormusun ne yaptında annen seni sütünden mağrum bıraktı

1|0
    0|0
    • Musun ayrı yazılır. Ayrıca 2 yaşıma kadar anne sütü aldım. Beynin lüzumsuz şeylere merak salmasın kültürsüz.

• bizde ayrı gayrı olmaz herşey bir yazılır emmişsin ama belliki fayda etmemiş kültürsüzlüğüm senden dolayı verdiğim cvplar herkesin kültür seviyesine karşılık olarak vermiş bulunmaktayım

• Ben sana 2 çikolata vereyimde anlat uğraştırma

1|0
    0|0
    • belutsjer dediğim en sağ üstteki ainu denilen yaratıktır. japonun çekik gözlü olmayıp hafiften kavruk olanıdır. rusyaya daha yakın yaşamıştır. soğuktan yanmış deyin mantık yürüttüm ben lakin kodu bozuk da olabilir. ada ülkesi bu. denizin okyanusun tuzu neyim yakmıştır belki. çikolata sende kalsın.

• merhaba ortadaki sarıklı kim onu da aciklar misin merak ettim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben bilmem anasınıfı terk

1|0
    0|0
Yükleniyor...