88. Akademi Ödülleri sahiplerini buldu, ne düşünüyorsunuz?

Yıllarca peşinden koştuğuna Oscar'ına da kavuştu canım Leo'm :D

88. Akademi Ödülleri sahiplerini buldu;ne düşünüyorsunuz?

Gerçek manada sinemanın bence kilometre taşlarından biridir Leonarda Di Caprio, ama inatla bugüne dek kovaladı sonunda da aldı Oscar'ı. Gilbert'in Hayalleri yapımında dahi muhteşem bir performans sergilemişti

Titanik onun için patlama noktasıydı bence.

Büyük Gatsby'de, Titanik'te, Başlangıç'ta ya da Para Avcısı'nda nasıl oscar alamadı, anlamak mümkün değil. Zaten Oscar'ın dağıtımını da çok açıkası samimi bulmuyorum. Nihayet sosyal medyada alay konusu haline geldiyse de Oscar'ını aldı artık 42 yaşına gelmiş Leo :))) İşin garibi ise, herkes hüngür hüngür ağlayan, sevinç çığlıkları atıcak bir adamı beklerken; karşılarında küresel ısınmaya dem vurup; geleceğimizi kendi ellerimizle kurtaralım diyen bir adam vardı karşılarında.

Soldaki kırmızı rujlu Rachel Mcadams'dan Leo'ya odaklanamadım :D Ama Danzel'ın içten bir şekilde ayakta alkışlamasını çok sevdim nedense :)
Diriliş'ten sonra da Mad Max'i çok beğenmiştim, zaten 6 Oscar alıp işi abarttılar :D Tüm suç taş bebek Charlize Theron'un.

Peki siz bu yılki Oscar hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Oscarı bana verseler bu kadar sevinmezdim herhalde, nihayet ya

Tşkler

0|1
    0|0
    • Dimi :)))))))))) Adam kopardı aldı en sonunda ya, hele geçen sene verilen oscar; çok sinirimi bozmuştu...

En İyi Erkek Görüşü

• Filmini izleyip salonu terk ettiğimde; "zaten artık bundan da sonra alamazsa akademinin bu adamla bir sorunu vardır" demiştim.
    Nihayet aldı, zaten fazlasıyla hak ediyordu bence...

0|1
    0|0
    • Çok önceden de alabilirdi, Titanik'e verilmemesi apayrı bir fiyasko; ama bu yıllar içinde Di Caprio'nun buralara gelip bu gelişimi göstermesi ve sürekli üstüne koyarak ilerlemesi takdire şayan...

• İştirak için ben teşekkür ederim :) Zira diğer üyeler ''nasılım''lardan soluk alıp gündemi takıp edemez olmuşlar :)))

• Doğrudur, bazılarının beğenisi ve ilgili farklı.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Gerek Titanic gerekse Sıkıysa Yakala ile hakedilmiş bir ödülün geçte olsa yerini bulduğunu düşünüyorum...

0|1
    0|0
    • Tabi tabi.. The Great Gatsby ve Inception'ı da çok beğenirim, bu ödül sadece prestij ve bazı kişilere verilen bir sembol ya... Leo'nun çok daha iyi filmleri vardı açıkçası.

Yükleniyor...