Kapat

Çanakkale gezisine gidicem nerelere gidebilir?

Hobi olarak fotoğraf çekimi yapıyorum çektiğim fotoğrafları çok beğeniyolar bir ilgi uyandı içimde gezmeyi seviyorum çanakkale güzel mi?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• Çanakkale küçük bir yer kısa sürede tüm şehri gezmen mümkün ;) Her şehir kendine has güzellikleri var bu yüzden öyle plan yapmana gerek yok bence hislerin ne tarafa gitmek istiyorsa o taraflara git çünkü planlı olarak gittiğinde ya zaman yetmiyor ya da acele ediyorsun bu seferde gezdiğinden bir şey anlamıyorsun

1|0
    0|0
  • Eğer fotoğraf çekerken duygularını da katmak istiyorsan ve de Çanakkale'de yatan şehitlerimizin anlamını çok iyi biliyorsan, Şehitlikleri gez. O kadar fotoğraf çekebilirsin ki, ben şehitlikler de ağlamaktan fotoğraf çekememişdim, çok duygusal anlar oluşuyor orada.

2|0
    0|0
    • Şehit kardeşiyim bilirim..

• O zaman şehitliklerde fotoğraf çekmeni öneririm, o kadar çok poz çekebilirsin ki o duygularla. Ayrıca şehidimize Allah'tan rahmet diliyorum, başımız sağolsun, onlar hepimiz ağbisi, babası, kardeşidir.

• gelibolu

0|0
    0|0
  • rehber yok mu ki

0|0
    0|0
    • Rehber sevmiyorum hem masraflı 😄kendim özgür olmak istiyorum kankamla gidicem

• Çanakkale yi çok bilmem de araban varsa Hasanboğuldu diye bir yer var oraya git muhakkak. böyle bir doğa olamaz. Filmlere konu oldu burası hikayesi de çok acıklı.

0|0
    0|0
  • telefonla mı çekiyorsun makinayla mı?

0|0
    0|0
  • Nasil gidiosun? Bende gelebeilirmiyim?

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• hiç gitmedim ama eminim çok güzeldir zaten orda rehperler var sana anlatıyolar herşeyi diye biliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...