88. Akedemi Ödülünü alan Leonardo Di Caprio ne düşünüyorsunuz?

88.Akedemi Ödülünü alan Leonardo Di Caprio ?

Ülkece gündemimize sabahın erken saatlerinde oturan, en iyi drama filminde en iyi erkek oyuncu ödülünü alan aktör, bence haketmişti. Tabi ayıyada bir ödül verilmesi gerekirdi. :)

Komik capsler şimdiden sosyal medyada paylaşılmaya başladı. SIzde isterseniz görüşlerinizi belirtebilirsiniz, capslerinizi paylaşabilirsiniz.
#Oscar #leonardo

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Leonun ödül alamamasi artık oscar ödül töreninin önüne geçmişti. Bence sırf prestijini geri almak için, Leo ya çok daha önceden hak ettiği bu ödülü verdiler.

Bide şunu söylemek istiyorum, gerçekten mükemmel bir ses tonu var. Hani saatlerce konuşsa dinleyeceginiz bir insan.

1|0
    0|0
    • Yani titanik, kanlı elmas, başlangıç filmleri zaten başarılıydı gerçekten, ödül almasada ben beğeniyor ve başarılı buluyordum oyunculuğunu. Dediğin gibi alamayışı oscardan çok konuşuldu bu sene :)

• Aynen adamın oynadığı filmlere bakıyorum da hepsi döneminin en güzel filmlerinden biri, hatta bir cogu en iyisi. Artık bende ooo bu filmde leonardo di Caprio varsa kesin güzeldir diye bir algı oluştu.

En İyi Kız Görüşü

• sonunda aldı gerçekten hakediyodu sanırım slvester stalone alamamış ödül ona üzüldüm :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Çok sevindm yahu. Haketti, filmde fazlasıyla performans gösterdi. İzleyince insan gerçekten tüm yaşadığını hissedebiliyordu. Bu harika bir oyunculuktur. bir 9gag ı ziyaret etmek lazım :D

1|0
    0|0
  • Oyunculuğuna lafım yok ama yüzünde tuhaf bir iticilik var sanki, Her izlediğim filminde bana hissettiren.. Bir Denzel Washington samimiyeti yok, oyunculuğunda...

1|0
    0|0
  • ben bile sevindim. :)

1|0
    0|0
  • coktan haketmisti bence

1|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun :)

0|0
    0|0
  • Oskar bos iş

0|0
    0|0
  • Yillar once verilmeliydi

0|0
    0|0
  • Sonunda 😊

0|0
    0|0
  • sosyal medyada paylaşılmaya başladı

0|0
    0|0
  • faşist beyaz düşkünü oscarın ucube meraklısı leonardo di freakio :) aldı da kurtulduk...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...