Entelektüel gençleri görmek neden bu kadar zor?

Biz de sevdik tutulduk da her gün gündemi takip edip ruh beslemeyi ihmal etmiyoruz hani.

Sürekli ucuz aşk ucuz dert sularında yüzenlere kızıp rahatlasak bir kuble olmaz mı hadi?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Mantıklı bir söylem. Pek önemsemiyoruz artık.

Kızlar şair ruhlu adama aşık olur, müteahhitler ile evlenir demiş Menteş.

0|0
    0|0
  • Aslında entellektüel miyim bilmiyorum ama şiir okur yazarım , çok da hoşlanırım. Ama ben çok çekingen olduğum için ulu orta bu güzel lafları söyleyemiyorum. O yüzden de hiç sevgilim olmadi galiba :)

0|0
    0|0
  • Gündemle pek ilgilenmiyorum, gündem sıkıcı. Hep aynı şeyler, dünyanın bir yerinde bir felaket olmuş, birileri tecavüze uğramış veya cinayete kurban gitmiş. Dünyaya kendini sürekli tekrar etmeye başlamış bir televizyon dizisini andırıyor. Gündemi s. ktir edin.

0|0
    0|0
  • Geldim pikachu

0|0
    0|0
  • İşte böyle kadınlar lazım hamile bırakmak için.

1|0
    0|0
  • Entellektüel falan değilim. Olmayı da istemem. Kendi halinde sıradan bir adamım... Şunu köşeye bırakıyorum. İhtiyacı olan alsın.

www.kizlarsoruyor.com/.../a54928-sizden-iyi-olmasin-bosanmada-birinci

0|0
    0|0
  • Herkes senin biricik sularında boğulmak zorunda değil. Beri yandan, amaçsız kesime atmış olduğun oltayla çeşit çeşit spiritüel alaycılıklar serperken, kendini de asgari miktarda içine atadığın entelektüel kesim adına serzenişler geçirmen gülünç.

Sözüm ona sen kendinle bu denli ilgili ve titizlikle içinin odalarının boşluklarını kolaçan ediyor iken, sana ne onlardan?

0|0
    0|0
  • İnternette takılırsan biraz zor görürsün

1|0
    0|0
  • Onlara zaten mütemadiyen kızıyoruz da, dile getirmiyoruz.

1|0
    0|0
  • Genç derken sen kendini hangi yaş grubunda görüyorsun?

0|0
    0|0
  • Aramızda yüz yıllık zaman
    Yol yüz yıllık
    Tam yüz yıldır alacakaranlıktan
    Koşuyorum ardından

0|0
    0|0
  • ÇAĞ canım olma çağı acıyorum hallerine

0|0
    0|0
  • İnsanları ilim irfan seviyelerine göre düzenle

1|0
    0|0
  • Geliyor uzat dudaklarını

0|0
    0|0
  • Tek sıkıntın bu olsun kafaya takmaya değmez bak keyfine hayatını yaşa...

0|0
    0|0
    • Ya ben yaşıyorum zaten. İkisi bir arada olabilir. Ki çok da güzel olur.

• Benimde çevremde o tarz insanlar yok sıkıntı etmiyorum al sana en basit örnek... Olacak diye ne kasıcam herkes ayrı manyak, sıkıntılı... :D

• Bu dünya da gamsız olacan aga boşver enteli danteli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çünkü herkes çok aşık, herkesin tek derdi birini bulmak, herkes dünyadaki en dertli insan vs. vs.

1|0
    0|0
  • Bebeksi gözlerim ışıldadı

0|0
    0|0
  • İşi gücü aşk meşk olanlar onlara zaten laf yok da. Çakma enteller daha çok can sıkıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...