Aranızda çalıkuşu dizisini seyreden var mi? Şu fragmanlara bakın ya! Şiir yazdırır! Sizce?

Aslında Türk dizilerini pek sevmem. Hatta hiç sevmem ve izlemem, çünkü biyerden sonra sacmalamaya başlıyor , hatta çalıkuşu da sacmaladi , kaliteli bir dizi olamadı. Bununla beraber calikusunda bazı sahneler ve fragmanlar hoşuma giderdi. Şu fragmanları hala izlerim hatta, özellikle bir alttaki fragmandaki salıncak sahnesi çok sıcak ve romantiktir. Bir gün ben de o şanslı hanımla yapacağım :)

bir alttakinde de çok güzel sözler ve bakismalar geçmekte. Ancak bir de şunu farkediyorum. Osmanlıda beyefendisinin giyim kusami daha güzel değil mi , şu endama bakın. Tabi Burak abimizin de bunda payı var :)

bir alttakinde ise aslında Kamran ferideyi bozmasina rağmen ve dalga geçmesine rağmen, çok güzel sozler söylüyor. bakın

Siz neler dusunuyorsunuz? Bu feride adama şiir yazdırmaz mi :) ? bu arada, bundan daha romantik sahneler vardi ama hem uzun hem de videoları kesmek gerekiyor. İsteyen varsa bana mesaj yoluyla ulaşabilir :) saglicakla kalın

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Haklisin cok edebi sözleri betimlemeleri ve cok güzel sahneleri vardı.
    Ahh kamuran Çıtayi biraz daha yükseltti :)

0|1
    0|0
    • Kamran abimize imrenmekle beraber, çıtayı çok yükselttiği için kizginiz :) Her ne kadar şair olsam da onun gibiler yüzünden kızlar bize bakmiyor :)

• Ben severdim ama sonlara doğru çok bozdular

0|0
    0|0
  • Lise sonda internetten ask bocuklrri gibi izlerdik

0|0
    0|0
  • bitmedi miydi bu dizi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Yok pikachu

0|0