Kitap yazıyorum siz olsaydınız satın alır mıydınız?

Kitabın içeriği soru cevap formatında olacak misal - insanın hem görebildiği hemde göremediği fakat dokunabildigi sey nedir? Yazıp kitabın sonunda cevap sırtıdır tarzında olmasını istiyorum... bu tarz kitabı okumak hoşunuza gider mi?

Güncellemeler:
Siz nasıl arkadaş, dost, insansınız? İlk defa kitap yazıyorum evet kararlıyım ama okuyucu gözünden doğruları ve yanlışları öğrenmem gerekiyor, buradaki üyeler ise yok almazdım diyor
Kitabın adı esrarengiz beyin yolculuğu olabilir :)

Soruyu sorma amacım ne olsaydı daha iyi olurdu? gibi özeleştirilere açığım kırıcı olmadığınız sürece sizi dinleyeceğim burada çocukca bir hareket etmiyorum
yardımcı olsanızda olmasında iyi geceler

0|0
128

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Daha okumadan sıkıldım

0|1
    0|0
    • Hiç kitap okumuyorsanız anlarım haklısınız

• Soru cevap şeklinde olmasımı sizi gerdi?
      Benliğimizi bir karadeliğin içinde bulsaydık ve ölmeyeceğimizi bilseydik bir süre sonra kendimizi nerede bulurduk? tarzı soru ilginizi çekmez miydi bayım

• Elbette sonuca sürpriz bir final verebilen yazarlar ilgimi çeker ama oraya sürükleme Şekli çok önemli. Felsefe Tarzı bir yaklaşım için Salah Birsel Kitaplarını tavsiye ederim.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Hayır

0|1
    0|0
  • Hahaha 😀 saçma komik geldi

0|1
    0|0
    • Teşekkürler ilginç sorularım var misal, güneşin çekirdeğine değilde yüzeyine düştüğümüzü varsayarsak ve ölümün olmadığını farz edersek yaşadığımız acıyı en iyi nasıl tarif edebiliriz? Gibi şeyler :D

• Güneşin çekirdeği mi var😀
      Beynimi zorlamak istemiyorum 😂

• Değişik bir tarz gibi görünüyor. ama bir kitapçıda dikkatimi çekermiydi bilmiyorum. Ama bür hayaliniz varsa bunun için fikir almayın peşinden gidin. Başarılar

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim :) ölmezsem yapacağım sadece okuyucuların +larını ve - lerini öğrenmeye çalışıyorum.
      Kitabın ismi; Esrarengiz beyin yolculuğu olabilir lütfen fikirlerinizden mahrum etmeyin beni

• Soru cevap gibi değilde seçenekli bir kitap olabilir mesela Şahane Hatalar kitabı gibi. Sorular sorup aldığınız cevaba göre yönlendirme yapabilirsiniz. sizin yazdığınız şekilde bilmece kitabına benziyor ilk algıda dikkat çekemeyebilir.

• Sen yazma

0|1
    0|0
  • aaaaaaaa kirpik o bir kere :D

0|1
    0|0
  • okumam.

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Hayır, almam da okumam da.

0|1
    0|0
  • bilmece kitabı mı olacak :/ okumam

0|1
    0|0
  • ben okumazdım heralde

0|1
    0|0
  • Almam sanırım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ben satın almam böyle bir kitabı kendi adıma

0|1
    0|0
    • O halde yazmam gerekiyor çünkü başarıya giden yolda çelme takmak isteyenler olacaktır demişti eski hocam :)

• kendi adıma diye boşuna demedim amacım seni engellemek değildi :D

• Almam sevmiom kitao

0|1
    0|0
  • Fikir orjinalmiş güzelde, insan okudukca paranoyak olmasın

0|1
    0|0
    • Evrenden, insana çeşit çeşit sorular olacak ve gerçekten insanı düşündüren, yararlı olabilecek içerikte olmasını istiyorum, siz böyle bir kitabı okur muydunuz?

• Haklısın beklediğim cevap bu değildi, cevap nefestir

• Herkesin görüşü farklı sonuçta :)

• zaten öyle degil mi

0|1
    0|0
  • Kitap okumayı sevmem ben ya ama baktım burdan bir uye kitap almıs katkımız olsun dimi :D

0|1
    0|0
  • Almazdım, internetten pdf olarak inirirdim ehueh

0|1
    0|0
  • Kanka e kitap formatında olursa alırım basılı kitapların modası geçti

0|0
    0|0
Yükleniyor...