Maya takvimi..22 Aralık 2012 zamanların sonu olacak mı?

22 Aralık 2012 zamanların sonu olacak mı?

Maya takviminde belirtilen "insanlığın yükselişi" ve "fiziksel değişimler" hakkındaki düşünceleriniz nedir?

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• O tarihte önemli bir şey olacak.

0|1
    0|0
    • evlenecek misin ?

• Kahin :)) yazdım bunu bi kenara :P

bu arada senin için küçük , insanlık için büyük bir adım olacak olması da ilginç baya :)))

• kargalar karagalarrr dr :)

benim için herşey küçük ::P

Kızlar Ne Diyor 4

• olsa keşke. sol taraftaki veresiye defterine yazıp duruyo her gün. parmakları nasır tuttu garibin. hzıma yetişemiyo bazen. sağ taraftaki rahat. onu pek rahatsiz etmiyorum.sevaplarım arasına yazılacak tek şey şu: "sağolsun rahmetli sevaplarını yazan meleği hiç yormadı!" ölelim gidelim veresiye defteri daha fazla kabarmadan!

bi de şu milletin her gün gönderdiği maya takvimine göre bugün bilmem neyler günüymüş mesajları da biterdi.

ulan mayalar...ulan mayalar...

0|0
    0|0
  • Ölmicez..Hayır ölücez !

0|0
    0|0
  • Game over,The end

0|0
    0|0
  • ÖLECEĞİZ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 12.12.2012 yeni bir yıla başlangıç olacak benim için .

0|0
    0|0
  • Bir kaç bin yılda bir Dünya'nın yakınlarından geçen bir kuyruklu yıldızla ilişkilendirdiklerini okumuştum. O zaman yaptıkları hesaplara göre de böyle bir tarihte tekrar geçmesini muhtemel görüyorlar ve bunu dünyanın sonuna bağlıyorlar diye biliyorum. Şu an ki teknoloji ile zaten uzaydaki bizi ilgilendiren çoğu hareket izleniyor böyle bir şey yaklaşsa biliriz zaten.Dolayısıyla inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • 23 aralık 2012 sabahına uyancaz.dünya yeni bi çağa gircek mi onu hepimiz görcez zaman içinde.

0|0
    0|0
  • olabilirde olmayabilirde

0|0
    0|0
  • maya takvimi olmadan bilimsel yaklasımlarla arastırmaların olursa bunları sende kestirebilirsin.zaten şu an gözle görülür fiziksel değişimler var.

0|0
    0|0
  • he olacak, benim dememke olacaksa

0|1
    0|0
  • mutlaka yanılmışlardır...

öyle temenni ediyorum...

0|0
    0|0
  • olmayacak

0|0
    0|0