En saçma bulduğunuz şarkı?

Komik ve saçma bulduğunuz şarkılar hangisi ya da hangileridir?

0|0
12|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

Kızlar Ne Diyor 12

• https://m.youtube.com/watch?v=EfSJnVJyZvo

Unutulduk bak yineğeğe Hani dönüşü yoktu diyeğee Hayat o kadar kolaymıydığığı Aşk benleğeğe Hayat aşk benleğeğe Hayat aşk benleğeğe Aşk benleğeğe Hayat aşk benleğeğe Hani durdursam zamanığığı Hani döndürsem geriyeyeye Hani durdursam zamanığığı Hani döndürsem geriyeyeye Hayat aşkın beminle dursun bir yerdeğeğe Hayat aşkın beminle dursun bir yerdeğeğe Hayat aşkın yalan olmuş senin Bir gerçeğin de oda bilimi Ne istedin benden zalim ben Hani seni deliler gibi sevmiştim Hani sana kalbimi vemiştim Hani seni deliler gibi sevmiştim Oğoğo Hayat aşkın yalan olmuş senin Bir gerçeğin de oda bilimi Ne istedin benden zalim ben Hani seni deliler gibi sevmiştim Hani sana kalbimi vemiştim Hani seni deliler gibi sevmiştim Oğoğo Unutulduk bak yineğeğe Hani dönüşü yoktu diyeğee Hayat o kadar kolaymıydığığı Aşk benleğeğe Hayat aşk benleğeğe Hayat aşk benleğeğe Aşk benleğeğe Hayat aşk benleğeğe Hani durdursam zamanığığı Hani döndürsem geriyeyeye Hani durdursam zamanığığı Hani döndürsem geriyeyeye Hayat aşkın beminle dursun bir yerdeğeğe Hayat aşkın beminle dursun bir yerdeğeğe Hayat aşkın yalan olmuş senin Bir gerçeğin de oda bilimi Ne istedin benden zalim ben Hani seni deliler gibi sevmiştim Hani sana kalbimi vemiştim Hani seni deliler gibi sevmiştim Oğoğo Hayat aşkın yalan olmuş senin Bir gerçeğin de oda bilimi Ne istedin benden zalim ben Hani seni deliler gibi sevmiştim Hani sana kalbimi vemiştim Hani seni deliler gibi sevmiştim Oğoğo

0|0
    0|0
  • Yarim çıplak ayağına sür beniiiğ , Leylim ley 👊

1|0
    0|0
  • Çikita muz

1|0
    0|0
  • Saçma değilde mfö alidesidero şarkısı çok eğlenceli. özellikle bir kaç gencin bir araya gelip klip çektiği versiyonu çok hoş

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Hadise, Serdar Ortaç, Demet Akalın, Hande Yener, Gülşen gibilerinin şarkıları. 2-3 tane iyi olanlar vardır ama onlarda eskidir. Nerdesin aşkım burdayım aşkım nedir ya?

0|0
    0|0
  • tüm türkçe poplar

1|0
    0|0
  • Nil karaibrahimgil ve serdar ortac sarkilarinin ustune tanimam :-)

0|0
    0|0
  • Ajdar cikita muz bide neremi neremi banu alkan

0|0
    0|0
  • Dedi naber

0|0
    0|0
  • Birsürü

0|0
    0|0
  • hadise serdar ortaç gülşen demet akalın ajdar hande yener hülya avşar ve banu alkanın tüm şarkıları

0|0
    0|0
Yükleniyor...